یکشنبه 24 تیر 1403

کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ+PDF

کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب شیمی تحلیلی اسکوگ جلد 1 مجموعه ای فراوان و چشم نواز از ابزارهای قدرتمند و ظریف برای به دست آوردن اطلاعات کیفی و کمی در مورد ترکیب و ساختار ماده برای دانشجویان شیمی، بیوشیمی، فیزیک، زمین شناسی، علوم زیستی، پزشکی قانونی و علوم محیطی وجود دارد.

خرید کتاب شیمی تجزیه اسکوگ

این کتاب با شناخت این ابزارها و کاربرد آنها برای حل مسائل مهم تحلیلی در این زمینه ها، برای درک نیازهای این دانشجویان و سایر کاربران تحلیلی است و وقتی کاربران ابزار با موارد اساسی، عملکرد تحلیلی مدرن ابزار دقیق آشنا می شوند، آن ها را گزینه های مناسب و استفاده کارآمد از این ابزار اندازه گیری می دانند و اکثراً روش های گیج کننده، گیج کننده، ابزارهای مختلف، روش های گیج کننده و محدود کننده برای حل هر گونه ویژگی های خاص ابزار و روش های تحلیلی وجود دارد. می تواند بهترین را انتخاب کند.

مبانی شیمی تجزیه اسکوگ جلد اول

روش ابزاری با محدودیت های خود سازگار است و در حساسیت و دقت، علاوه بر آن دانش اصول اندازه گیری برای کالیبراسیون، استانداردسازی و اعتبارسنجی مواد و روش ها را دارد. بنابراین هدف ما آشنایی کامل خوانندگان با اصول تجزیه و تحلیل و ابزار تحقیق است و کتاب شیمی تحلیلی اسکوگ جلد 1 در قسمت هایی شبیه به ویرایش پنجم طراحی و ویرایش شده است و این کتاب در شش قسمت تنظیم شده است.

دانلود جلد اول شیمی تجزیه اسکوگ pdf

بخش 1 شامل چهار فصل در مورد مدارهای الکتریکی پایه، تقویت کننده های عملیاتی، الکترونیک دیجیتال و کامپیوتر، سیگنال ها، نویز و سیگنال به نویز و غیره است.

و قسمت 2 شامل هفت فصل است که به روش های مختلف طیف سنجی اتمی از جمله مقدمه ای بر طیف سنجی و ابزارهای طیف سنجی، جذب اتمی، گسیل اتمی، طیف سنجی جرمی اتمی و طیف سنجی اشعه ایکس و موارد دیگر اختصاص دارد.

و در قسمت 3 به بررسی طیف سنجی مولکولی در 9 مورد می پردازد و فصلی که به بررسی جذب، گسیل، لومینسانس، فروسرخ، رامان، تشدید مغناطیسی هسته ای، طیف سنجی جرمی و آنالیز سطح مواد و روش هایی می پردازد که در این زمینه بررسی شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/skoogs-analytical-chemistry/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت ۲ مسعود نیکوکار 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین