نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب جمع بندی حسابان جامع کنکور مهروماه+PDF

کتاب جمع بندی حسابان جامع کنکور مهروماه+PDF

کتاب جمع بندی حسابان جامع کنکور مهروماه+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

با توجه به مطالب این کتاب می توانید متوجه شوید که این کتاب به منظور جمع بندی و مرور سریع نکات مهم کنکور طراحی و تنظیم شده است که می توانید از آن برای مرور سریع مطالب برای آمادگی آزمون خود استفاده کنید. خلاصه کتاب مهر و ماه کنکور یکی از معتبرترین کتاب هایی است که نویسنده نکات و فرمول های مهم درس حسابداری را در آن جمع آوری کرده و راه های آسان و کوتاه قبولی در کنکور را به شما آموزش داده است.

خلاصه اکانت های مهروماه

این کتاب معتبر و برجسته شامل 9 فصل می باشد که دارای بخشی با عنوان ضمیمه می باشد که شامل تمامی مطالب هر فصل از جمله کتاب درسی می باشد و تست های مربوط به آن فصل طراحی شده است. که این کتاب دارای درسنامه جامع و تست های بسیار متنوع جهت آمادگی هر چه بیشتر شما می باشد و در قسمت کتاب درسی خلاصه حساب های کنکور می بینیم که کتاب های درسی حجم بالایی ندارند زیرا اساس این کتاب آموزشی نیست، اما در کتاب های درسی آن مفاهیم، ​​فرمول ها و کاربرد آنها و همچنین نکات و امتحانات مهم ذکر شده است.

جمع بندی حساب های امتحانی

در این کتاب تمام تلاش خود را بکنید تا نکات مهم در قالب کادرهایی با عنوان یادداشت طراحی شود که با مطالعه این کادرها متوجه مسائل انحرافی شوید. مسائل انحرافی را به شما اطلاع می دهد و راه درست را به شما نشان می دهد و در ادامه بیان یک سری مطالب و موضوعات چندین سوال طراحی شده است تا با فرمول ها هر چه بیشتر آشنا شوید.

دانلود کتاب حساب های مهروماه

تمامی سوالات و تست های طراحی شده در این کتاب به 3 قسمت تقسیم شده است:

تست های ترکیبی و ترکیبی که در کتاب های درسی نوشته شده است، این تست ها به عنوان نمونه استفاده می شوند و پاسخ تشریحی آن ها بلافاصله بعد از سوال نوشته می شود.

سوالات چهارگزینه ای، این سوالات از سوالات و تست های کنکور سال 90 انتخاب و بازنویسی شده است.

تست های جامع، دو تست جامع از سری کنکورهای سال های گذشته در انتهای کتاب نوشته شده است که با حل آن ها بتوانید به مباحث تسلط کامل داشته باشید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/summary-of-accounts/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب دوره حقوق مدنی خانواده ناصر کاتوزیان جلد دوم 

خروج از نسخه موبایل