نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب حقوق فضای مجازی مصطفی السان+PDF

کتاب حقوق فضای مجازی مصطفی السان+PDF

کتاب حقوق فضای مجازی مصطفی السان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب با عنوان «حقوق فضای مجازی» توسط مصطفی السان طراحی و تدوین شده است که به تحلیل جنبه های حقوقی فضای مجازی می پردازد و نویسنده در این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا از واژگان فضای مجازی برای درک بهتر استفاده و بیان کند. و مطالب ملموسی را در اختیار شما قرار داده و توضیحات درستی از واقعیت های این فضا به شما داده است و در کنار این مطالب چالش های این فضا را از نظر قواعد و قوانین حقوقی و داخلی و بین المللی مورد بررسی قرار داده است.

دانلود جزوه حقوق فضای مجازی اثر مصطفی السان

فضای مجازی که مانند فضایی ناشناخته و پر از پیچ و خم است و ورود به این فضای بیکران مانند قدم گذاشتن در سرزمینی ناشناخته است و به تدریج این فضا گسترده تر و گسترده تر می شود و نیاز به طراحی و تنظیم قواعد حقوقی مناسب یا اقتباس می شود. از قوانین موجود برای اجرا در فضای جدید بیشتر احساس می شود و به همین دلیل بسیاری از حقوقدانان به مطالعه و تحقیق درباره این فضا، فضایی که هر روز در حال رشد و گسترش است، شده است.

کتاب حقوق فضای مجازی پیام نور

نویسنده این کتاب مطالب گردآوری شده را در شش فصل تقسیم کرده است که هر یک از این فصل ها به مطالب و موضوعات خاص خود مزین شده است و هر فصل با بررسی دقیق و جامع مطالب در این زمینه، این کتاب را به یکی تبدیل می کند. این کتاب به یکی از ممتازترین و برجسته ترین کتاب های موجود در این حوزه فضای مجازی تبدیل شده است و از سلسله ویژگی های این نوشته می توان به جامعیت و کامل بودن مطالب و همچنین نثر روان و قابل فهم آن اشاره کرد. که آن را به کتابی بی نظیر تبدیل کرده است. است.

حقوق فضای مجازی السان

این کتاب با نگاه ویژه ای که ارتباط فضای مجازی با جنبه های مختلف حقوق محکم است، جایگاهی منحصر به فرد در علم حقوق دارد و این گرایش از این نظر که گرایش های متفاوتی دارد، شاخه ای «بین رشته ای» محسوب می شود. دارای مطالب حقوق ارتباطی است و این کتاب مجموعه ای از اصول و قواعد حقوقی حاکم بر فضای مجازی و ارتباطات این فضا است و برخلاف تصور این فضا، در این فضا نیز مانند دنیای واقعی، هرگونه اقدام یا حادثه ای را در بر می گیرد. که از تعامل صورت می گیرد از قرارداد تا کلاهبرداری و دروغ و سایر امور تابع قواعد حقوقی است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/cyber-space-rights/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مبانی برنامه ریزی درسی آموزش متوسطه دکتر حسن ملکی

خروج از نسخه موبایل