یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیکتاب بیوشیمی دولین رضا محمدی جلد دوم+PDF

کتاب بیوشیمی دولین رضا محمدی جلد دوم+PDF

کتاب بیوشیمی دولین رضا محمدی جلد دوم+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب بیوشیمی دولین که توسط رضا محمدی طراحی و ویرایش شده است جلد دوم ترجمه ویرایش هفتم کتاب درسی بیوشیمی با همبستگی های بالینی است و در ارتباط با کتاب بیوشیمی با کاربرد بالینی می توان اذعان داشت که یکی از کتب برجسته و معتبر در رشته بیوشیمی است و نکته ای که این کتاب را از سایر کتاب های بیوشیمی متمایز می کند این است که مفاهیم اولیه و مباحث بالینی به صورت کامل و جامع در این کتاب گنجانده شده است. به بهترین بیان

کتاب بیوشیمی پزشکی رضا محمدی pdf

کتاب بیوشیمی دولین محمدی جلد دوم در 2 قسمت و 14 فصل طراحی و تنظیم شده است که حاوی مطالب و مفاهیم مسیرهای متابولیک و فرآیندهای فیزیولوژیکی می باشد. برای مشاهده لیست کتاب بیوشیمی دولین ترجمه دکتر رضا محمدی می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید. همچنین جلد دوم کتاب بیوشیمی دولین رضا محمدی در راستای ادامه جلد اول کتاب بیوشیمی بالینی دولین رضا محمدی می باشد. در جلد اول این کتاب مباحث مطرح شده در آن مربوط به ماکرومولکول ها، ترکیب و ساختار DNA و RNA، روش انتقال اطلاعات و عملکرد پروتئین ها می باشد. در جلد دوم این کتاب، در ادامه جلد اول، موضوعاتی مانند مسیرهای متابولیک و کنترل آنها، بیوشیمی هورمون ها و فرآیندهای فیزیولوژیکی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

بیوشیمی پزشکی رضا محمدی جلد دوم

هم جلد اول و هم جلد دوم این کتاب با بیانی کاملاً شیوا و قابل فهم استفاده شده است که برای درک و درک بهتر مطالب مندرج در آن از تصاویر متعددی استفاده شده است که این کتاب را جامع، کامل و کتاب مناسب برای آزمون های دروس تخصصی، کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود که باعث می شود بهترین نتیجه ممکن را بگیرید و همچنین تعداد زیادی از اساتید برای تدریس در مقطع کارشناسی ارشد از آن استفاده می کنند. همچنین این کتاب حاوی نکات اساسی است. و بالینی است و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از اساتید فوق لیسانس قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/devlin-biochemistry-volume-ii/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب بیوشیمی دولین رضا محمدی جلد اول 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین