نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی فاطمه پورشهسواری+PDF

کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی فاطمه پورشهسواری+PDF

کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی فاطمه پورشهسواری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب از سری کتاب های انتشارات پیام نور می باشد که بر اساس آموزش های نیمه حضوری طراحی و تنظیم شده است تا دانش آموز برای یادگیری مستقل تمامی مطالب و کسب بهترین نتیجه ممکن نیازی به استاد نداشته باشد.

فایل pdf کتاب مشاوره تحصیلی و شغلی

«راهنمای تحصیلی و شغلی» که توسط استاد گرامی فاطمه پورشهواری طراحی و تهیه شده است از مجموعه کتاب های آموزشی دانشگاه پیام نور در حوزه علوم تربیتی می باشد و این کتاب سعی دارد خواننده را با مطالب مرتبط با راهنمایی و مشاوره تحصیلی و شغلی و آخرین اطلاعات در این زمینه آشنا کند. او در اسلام مشاوره می آموزد.

کتاب آموزش و راهنمایی شغلی pdf

در ادامه روش و فنون مشاوره آموزش دیده و همچنین نظریه های مشاوره تحصیلی در این کتاب آورده شده است و قسمت دوم این کتاب از فصل 2 به بعد شروع می شود و این قسمت از شغل و توصیه ها و فنون شغل و فنون شغلی و این بخش از اطلاعات و این بخش است. بیان می شوند.

راهنمای تحصیل و شغل pdf

کتاب راهنمای مطالعه و شغل با بیانی کاملاً ساده و روان و محتوای قابل فهم برای تمامی علاقه مندان و دانشجویان عزیز رشته علوم تربیتی طراحی شده است که یکی از بهترین کتاب های آموزشی در این زمینه بوده و توسط اساتید دانشگاه های مختلف دیگر تدریس شده است و در آزمون های دانشگاهی نیز سوالات متنوع و گسترده ای از محتوای این کتاب بیان شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/academic-guidance/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مبانی علم اقتصاد طهماسب محتشم دولتشاهی 

خروج از نسخه موبایل