نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب مدیریت آموزشی و آموزشگاهی محمدرضا بهرنگی+PDF

کتاب مدیریت آموزشی و آموزشگاهی محمدرضا بهرنگی+PDF

کتاب مدیریت آموزشی و آموزشگاهی محمدرضا بهرنگی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب مدیریت آموزشی و مدرسه ای که امروزه در حوزه «مدیریت آموزشی» به عنوان شاخه ای از آموزش عالی برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش طراحی و ساماندهی شده است و این رشته به مرور زمان و همزمان با تحول در سایر حوزه های مدیریتی از جمله مدیریت دولتی، اداری مالی، بازرگانی و بیمارستانی شکل گرفته و به سمت ساختاری منظم و منسجم از موضوعات، عناوین، عناوین و مفاهیم مرتبط با موضوعات، عناوین، عناوین و مفاهیم در حال حرکت است.

کتاب مدیریت آموزشی pdf

هدف این کتاب معرفی مدیریت آموزشی به منظور تربیت فردی کامل از نظر مهارت های شناختی و پردازش اطلاعات و همچنین تقویت مهارت های تولید دانش برای افزایش مهارت های اجتماعی و رفتاری است و نیاز به مدیریت آموزشی روز به روز در حال افزایش است که ناشی از تغییراتی است که در زمان های مختلف رخ می دهد و افزایش تعداد آموزش و پرورش و توجه معلمان و معلمان بیشتر از آموزش و پرورش و انتظار معلمان و دانش آموزان بیشتر شده است. ابراز عقیده کرده اند که خوانندگان این کتاب می توانند با تجزیه و تحلیل آنها شناخت کافی از مدیریت آموزشی به دست آورند و در جهت رشد دانش آموزان در دستیابی به اهداف آموزش گام بردارند.

خرید کتاب مدیریت آموزشی و آموزشی دکتر محمدرضا بهرنگی

نهادهای آموزشی و مدارس مانند اکثر سازمان های دیگر با افرادی سروکار دارند که کاملاً با شرایط استخدامی سازگار نیستند، اما شاغل هستند. به عنوان مثال در مدارس برخی از معلمان به جای تدریس در دوره های تخصصی خود با تدریس مطالب جدید علمی و آموزشی ناآشنا هستند و از ویژگی های آنها به خوبی استفاده نمی شود. جبران امور و انجام آن قسمت از کار که کارکنان قادر به انجام آن نیستند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/education-management/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق بیمه ایرج بابایی 

خروج از نسخه موبایل