نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب مبانی فیزیک الکتریسیته و مغناطیس دیوید هالیدی+PDF

کتاب مبانی فیزیک الکتریسیته و مغناطیس دیوید هالیدی+PDF

کتاب مبانی فیزیک الکتریسیته و مغناطیس دیوید هالیدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب مبانی فیزیک الکتریسیته و مغناطیس یکی از سری کتاب های معتبر مرتبط با رشته فیزیک می باشد که تقریبا تمامی افرادی که در این زمینه فعال هستند با این کتاب آشنا هستند که شامل تمامی مطالب لازم می باشد و این کتاب نیز تالیف شده است. ، طراحی و ویرایش توسط دیوید هالیدی.

مبانی فیزیک الکتریسیته و مغناطیس، دیوید

کتاب مبانی الکتریسیته و مغناطیس جلد دوم توسط آقایان دیوید هالیدی، رابرت رزنیک و جارل واکر طراحی و ویرایش شده است که برای شما عزیزان ترجمه شده است تا از محتوای این کتاب که توسط محمدرضا خوش بین خوشبان ترجمه شده است بهره مند شوید. و مترجم این کتاب تمام تلاش خود را می کند تا تمامی مفاهیم این کتاب را با جزئیات دقیق به مخاطب منتقل کند و ترجمه ای روان و ساده و همچنین تسلط کامل مترجم بر مباحث علمی و فنی داشته باشد. کتاب به توضیح تکنیک ها به صورت ساده پرداخته است.

مبانی فیزیک الکتریسیته و مغناطیس اثر دیوید هالیدی PDF

پس از افتخارات مترجم این کتاب، می توان به لحظه مهمی که تدریس و ترجمه نسخه های مختلف این کتاب و همچنین ترجمه و تألیف بسیاری از مقالات علمی در مجلات داخلی و تألیف چندین مقاله بین المللی است، افتخار کرد. مقالاتی که ترجمه این کتاب را از منظر علم و وفاداری در ترجمه کتاب انجام داده است، اعتباری مضاعف به او بخشیده است زیرا او تنها ایرانی است که نامش در کتاب فیزیک هالیدی توسط انتشارات وایلی منتشر شده است.جزوه مبانی فیزیک الکتریکی دیوید هالیدی

با توجه به اینکه مترجم این کتاب به زبان و ادبیات فارسی تسلط کامل دارد، ترجمه ای روان و گویا ارائه شده است که در نتیجه متنی روان و قابل فهم و به گونه ای است که مبانی فیزیک، مکانیک و حرارت هالیدی، جلد 2 چاپ یازدهم توسط یکی از مراجع به منظور نگارش و تالیف کتب درسی فیزیک دوره متوسطه ساخته شده است و همچنین از سلسله مباحث این کتاب که در رابطه با آنها مورد توجه و بررسی قرار گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد: بار الکتریکی و امواج الکترومغناطیسی و موضوعات دیگری که آزادانه بیان می شوند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/basics-of-electrical-physics/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آشنایی با ذرات بنیادی دیوید گریفیث 

خروج از نسخه موبایل