یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیکتاب استریو شیمی و مکانیسم واکنشهای آلی حسن لاریجانی+PDF

کتاب استریو شیمی و مکانیسم واکنشهای آلی حسن لاریجانی+PDF

کتاب استریو شیمی و مکانیسم واکنشهای آلی حسن لاریجانی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب استریوشیمی و مکانیسم واکنش های آلی از سری کتاب های آموزشی محسوب می شود که با بیانی ساده و روان توسط استاد حسن لاریجانی ترجمه و تهیه شده است که یکی از کتاب های جامع و برجسته در این زمینه محسوب می شود. مطالب را بیان و ارائه کرده است.

دانلود استریوشیمی و مکانیسم واکنش های آلی حسن لاریجانی

این کتاب در محتوای خود با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با دانش روز در مورد مسائل شیمی آلی است و این کتاب به دانش آموزان توضیح می دهد که چگونه می توان از درک مفاهیم استریوشیمی و مکانیسم واکنش ها برای تفکر در مورد مسائل و پاسخ به آنها استفاده کرد. همچنین این کتاب دارای نثری روان و ساده در بیان مطالب است که برای هر دانش آموزی با هر سطح علمی قابل درک است تا دانش آموزان بتوانند بهترین استفاده را از ابن کتاب جامع ببرند.

استریوشیمی و مکانیسم واکنش های آلی PDF

کتاب های درسی گسترده و جامعی در این کتاب طراحی شده است که با ارائه صدها مسئله در متن آن، فرآیند یادگیری مفاهیم استریوشیمیایی را برای خواننده آسان کرده است و تمامی این پرسش ها و مسائل دارای پاسخ هایی هستند که در این کتاب ارائه شده است. و همچنین برای اینکه در درک این کتاب مشکلی نداشته باشید مترجمان تمام تلاش خود را کرده اند تا از کلمات و اصطلاحات مناسب استفاده کنند تا مفاهیم پیچیده استریوشیمی برای شما قابل درک باشد و امید است در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجویان تحصیلات تکمیلی شیمی، با مطالعه این کتاب، دانش شما را در مورد مولکول ها و واکنش های شیمیایی افزایش می دهد.

دانلود کتاب استریوشیمی و مکانیسم واکنش های آلی

از سلسله سوالاتی که معمولا در رابطه با این کتاب مطرح می شود، به همه آنها اینگونه پاسخ داده ایم: نویسندگان کتاب؟ این کتاب توسط معلم کلاس و مترجمان کتاب نوشته شده است؟ این کتاب توسط اساتید حسن لاریجانی و فاروق نصیری ترجمه شده است و کدام انتشارات این کتاب را منتشر کرده است؟ این کتاب توسط انتشارات نورپردازان منتشر شده است و آیا این کتاب تک جلدی است یا از چند جلد تشکیل شده است؟ این کتاب شامل یک جلد است و در نهایت این کتاب با 11 فصل به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ داده است و با ارائه مطالب ارزشمند و مفید به شما در یادگیری این مباحث کمک شایانی کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/stereochemistry-and-mechanism-of-organic-reactions/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب سوالات نوین در شیمی آلی محمدرضا اسلامی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین