نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب شیمی آلی ۲ عیسی یاوری+PDF

کتاب شیمی آلی ۲ عیسی یاوری+PDF

کتاب شیمی آلی ۲ عیسی یاوری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب شیمی آلی ۲ نوشته تورنتون موریسون و نیلسون بوید با ترجمه دکتر علی سیدی اصفهانی، دکتر عیسی یاوری و دکتر احمد میرشکرایی است که با نثری ساده و روان و محتوایی قابل فهم برای دانشجویان رشته های مرتبط گردآوری شده است. برای کمک به دانش آموزان برای کسب بهترین نمره قبولی در امتحانات طراحی و تنظیم شده است.

خرید کتاب شیمی موریسون 2

کتاب شیمی آلی در سه جلد طراحی و تنظیم شده است و سرفصل های هر جلد تقریباً منطبق بر سرفصل های مصوب و مصوب کمیته علوم پایه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای درس های شیمی آلی 1 و 2 و 3 می باشد. و در قسمت اول این کتاب شامل فصل های 1 تا 25 می باشد که شامل “مفاهیم پایه” شیمی آلی است و برای درس های شیمی آلی 1 و شیمی آلی 2 در نظر گرفته شده است و یازده فصل باقی مانده از کتاب شیمی آلی شامل “موضوعات ویژه”. و “مولکولی زیستی” شیمی آلی 3 را تشکیل می دهند و تلاش شده است تا حد امکان این کتاب با استفاده از کلمات فارسی توصیه شده توسط مرکز انتشارات دانشگاهی ترجمه شود تا هماهنگی لازم در استفاده از کلمات مناسب در توسعه ایجاد شود. و در بین همکاران دانشگاهی گسترش یابد.

دانلود رایگان کتاب شیمی آلی موریسون 2

با پیشرفت و پیشرفت روزافزون مواد و مباحث شیمی آلی، انتخاب یک کتاب درسی مناسب که شامل تمامی مطالب ضروری و مهم در این زمینه باشد، هر روز نسبت به دیروز دشوارتر می شود که باعث سردرگمی دانش آموزان و دو فرد می شود. یکی از باتجربه ترین و با تجربه ترین شیمیدان آمریکایی که کسی نیست جز موریسون و بوید که در حال حاضر در بخش آموزشی و تحقیقاتی شیمی آلی مشغول به کار هستند و سعی در حل این مشکل که گریبانگیر بسیاری از دانش آموزان شده است را داشته اند. و کتاب شیمی آلی موریسون و بوید 2 برای دانشجویان و افرادی که علاقه مند به کسب و تجربه اطلاعات نسبتاً گسترده و جدید در زمینه شیمی آلی با متنی روان و شیرین هستند، سعی شده است این کتاب طراحی و تدوین شود. هم اکنون ترجمه فارسی چاپ ششم این کتاب با تغییراتی که نویسندگان آن برای افزایش کیفیت کتاب و سهولت یادگیری در آن ایجاد کرده اند، در اختیار علاقه مندان و خوانندگان قرار می گیرد و همچنین هر یک از موضوعات فصول این کتاب کتاب به صورت ساده و روشن با جزئیات کافی و تکرارهای لازم طراحی و چیدمان شده است تا خواننده عزیز هنگام مطالعه دچار سردرگمی نشود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/organic-chemistry-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مبانی و اصول آموزش و پرورش غلامحسین شکوهی 

خروج از نسخه موبایل