نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب مبانی شیمی آلی جان مک موری+PDF

کتاب مبانی شیمی آلی جان مک موری+PDF

کتاب مبانی شیمی آلی جان مک موری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب شیمی آلی توسط شیمیدان معروف و برجسته آقای جان مک موری طراحی و تنظیم شده است. این کتاب به زبان های مختلف ترجمه شده است و به عنوان منبع آموزشی در تعداد زیادی از دانشگاه ها در سراسر جهان استفاده می شود. استفاده شده است و همچنین محتوای موضوعات و مفاهیم موجود در کتاب شیمی آلی مک موری بارها توسط خود نویسنده بازنویسی شده است که ویرایش هفتم، جدیدترین و بروزترین ویرایش به شمار می رود.

دانلود کتاب شیمی آلی فارسی مک موری pdf

در رابطه با کتاب شیمی آلی می توان اذعان داشت که کتاب شیمی آلی مشتمل بر سه جلد است و این کتاب با استفاده از جملات کوتاه، ساده و روان به تبیین و تحلیل موضوعات مختلف در شیمی می پردازد که در واقع مک موری تمام تلاش خود را کرده است تا از به خاطر سپردن خودکار مطالب توسط مخاطب جلوگیری کند و بر خلاف این پیشگیری، درک مطالب بیان شده را برای او آسان‌تر و راحت‌تر کند. از این رو با استفاده از تصاویر و مثال های گسترده و متفاوت که باعث درک بهتر مطالب می شود و نقش شیمی در زندگی روزمره را مورد بررسی قرار داده و جان مک موری برای درک هر چه بیشتر مفاهیم این کتاب به موضوعات آن پرداخته است. همچنین برای رفع هرگونه اشتباه و ابهام احتمالی در ذهن خوانندگان خود، متنوع و متعدد طراحی کرده است.

خرید کتاب شیمی آلی مک موری

کتاب سالیا دراز شیمی آلی مک موری توسط اساتید محترم بسیاری به عنوان منبع آموزشی برای دانشجویان تدریس می شود و بسیاری از دانشجویان رشته های مهندسی و علوم پایه از این کتاب استفاده کرده اند. اما در واقع جزو دسته کتاب های شیمی و کتاب های مهندسی شیمی است.

مک موری مبانی شیمی آلی

جان ای مک موری در 27 ژوئیه 1942 متولد شد و در نیویورک به دنیا آمد. همچنین، جان مدرک لیسانس خود را از دانشگاه هاروارد در سال 1964 اخذ کرد. پس از آن مرحله برای تکمیل تحصیلات وارد دانشگاه کلمبیا شد و سه سال بعد دکترای خود را با موفقیت به پایان رساند و به دلیل کشف یک واکنش مهم در شیمی آلی به یک شیمیدان مشهور جهانی تبدیل شد. ; این واکنش به افتخار او واکنش مک موری نام گرفت.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/organic-chemistry/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی 

خروج از نسخه موبایل