نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب شرح آزمونی آیین دادرسی کیفری احمد غفوری+PDF

کتاب شرح آزمونی آیین دادرسی کیفری احمد غفوری+PDF

کتاب شرح آزمونی آیین دادرسی کیفری احمد غفوری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب شرح آزمون آیین دادرسی کیفری که بر اساس اصول ترتیب مواد قانون آیین دادرسی کیفری، مطالب کلیدی مورد نیاز آزمون های حقوقی و جوانب مورد علاقه از نظر سؤال طراحی و تنظیم شده است. طراحان در کنار هر مقاله و همچنین نظرات وحدت بیان شده است. قوانین و رویه های خاصی نیز در رابطه با مقاله ذکر شده است.

دانلود کتاب آیین دادرسی کیفری احمد غفوری

برخی از ویژگی های این کتاب عبارتند از:

– در کنار هر موضوعی که ذکر می شود، نکات مورد نیاز آزمون را ذکر کنید.

– پررنگ کردن قسمت های مهم مواد قانونی که باعث بهتر دیده شدن آن می شود.

– بیان مطالب مرتبط به یکباره برای درک هر چه بهتر موضوعات.

– ذکر آرای وحدت رویه قضایی و قوانین خاص مربوط در کنار هر ماده.

– جمع آوری و ذکر تاریخ رسیدگی و تشریح وظایف مسئولین از مطالب قانونی در انتهای کتاب جهت سهولت یادگیری.

کتاب شرح آزمون آیین دادرسی کیفری که توسط احمد غفوری تألیف شده است، با در نظر گرفتن ترتیب مواد قانون آیین دادرسی کیفری، مطالب کلیدی آزمون را تشریح می کند و در این شرح، رابطه بین مواد قانون آدك و ساير قوانين و تصميمات وحدت رويه در نظر گرفته شده است. و نویسنده با پرهیز از مطالبی که ارزش تستی ندارد منبع آزمایشی کاملی را برای درس آیین دادرسی کیفری طراحی و تنظیم کرده است.

تشریح آزمون آیین دادرسی کیفری احمد غفوری pdf

این کتاب به عنوان تستی برای دانشجویان آزمون های مختلف حقوقی به ویژه داوطلبانی که توانایی یا وقت خواندن منابع سنگین و تفکیک مباحث مختص آزمون ها را ندارند مناسب است. در بخش‌های مختلف قانون به یکدیگر مربوط می‌شود، مثلاً در مورد قواعد دادرسی در دادگاه و دادسرا که در قانون آیین دادرسی کیفری جداگانه وضع شده است و پرهیز از اظهار نظر و ذکر نظرات طراحان سوالات آزمون های حقوقی با رویکرد تستی محض این کتاب به طوری که در تصحیح پاسخنامه آزمون های حقوقی تنها نظر طراح سوال ملاک است و طراحی کتاب بر اساس منابع برجسته صورت گرفته است تا نیازی به مراجعه نباشد. به منابع اصلی و ذکر نکات با مطالعه این کتاب. و موضوعات مهم در متن و پاورقی های کتاب به گونه ای است که موضوعات پاورقی کتاب ارزشی برابر با مطالب نوشته شده در متن کتاب داشته باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/code-of-criminal-procedure/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق تجارت ۳ مصطفی نصیری 

خروج از نسخه موبایل