نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب خودآموز واژگان و مکالمه انگلیسی ابوالقاسم طلوع+PDF

کتاب خودآموز واژگان و مکالمه انگلیسی ابوالقاسم طلوع+PDF

کتاب خودآموز واژگان و مکالمه انگلیسی ابوالقاسم طلوع+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب ترجمه ای از کتاب Oxford Picture Dictionary می باشد که مربوط به فرهنگ لغت تصویری است و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است و با ترسیم تصاویر به بیان معنای کلمات می پردازد و یکی از ویژگی های خاص این کتاب این است که با هر کلمه جدید، تصویری جذاب برای آن در نظر گرفته شده است که این کلمه را بهتر درک می کند.

خرید کتاب خودآموز واژگان و مکالمه انگلیسی

مطالب و موضوعات بیان شده در این کتاب مربوط به بخش هایی از زندگی است که ما با آنها ارتباط روتین داریم و شامل این موارد از سری موضوعات روزمره می شود: غذا، سرگرمی مردم و رفتارهای متفاوت افراد که یکی از مجموعه های مطالب ارائه شده در این کتاب و هر فصل از کتاب خودآموزی واژگان و مکالمه انگلیسی طلوع عنوان خاص خود را دارد که مطالبی مرتبط با عنوان این فصل، معرفی کلمات جدید و نحوه ترسیم تصویر بیان کرده است. که درک و جدا شدن از کلمات را آسان تر می کند.

خرید کتاب های opd انتشارات جنگل

کشیدن نقاشی برای هر کلمه باعث می شود که معنای کلمه بیشتر در ذهن ما بماند و یادگیری را آسان تر کند و نکته قابل تامل این است که فردی که این کتاب را می خواند بتواند با خودآموزی تمام مفاهیم را بیاموزد. هر کلمه و جمله دارای ترجمه و تلفظ فارسی است، این موضوع استفاده از کتاب را برای کسانی که با علائم آوایی آشنایی ندارند بسیار آسان می کند و علاوه بر آن در هر فصل جملات و متون مختلف کلمات جدید برای کاربردهای مختلف وجود دارد. کلمات برای زبان آموزان تعیین شود.

انتشارات فرهنگ لغت جنگل آکسفورد

کتاب فرهنگ لغت تصویر آکسفورد در 12 فصل تنظیم شده است و هر فصل عنوان خاص خود را دارد و در هر فصل به مهم ترین واژه های مربوط به موضوعی خاص اشاره شده است و علاوه بر این، فصول این کتاب شامل تمامی کلماتی است که جوانان ممکن است برای نیاز به ادامه تحصیل و دانشگاه نیاز داشته باشند و این کتاب یکی از ویژگی های کاربردی این کتاب تمریناتی است که به زبان آموز کمک می کند تا مهارت های مختلف خود را در هر فصل تقویت کند اما کتاب واژگان و مکالمه انگلیسی را یاد می گیرد. با افزودن تمرین های شنیداری بیشتر در انتهای کتاب، بیشتر بر روی این مهارت و استفاده از زبان در مکالمات تمرکز می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/english-vocabulary-and-conversation-self-study/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق مدنی حسن امامی جلد اول 

خروج از نسخه موبایل