یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریکتاب تئوری حسابداری مالی ۱ ویلیام اسکات+PDF

کتاب تئوری حسابداری مالی ۱ ویلیام اسکات+PDF

کتاب تئوری حسابداری مالی ۱ ویلیام اسکات+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب تئوری حسابداری مالی 1 از سری کتاب های آموزشی مرتبط با رشته حسابداری است که به بررسی و ارائه مطالب این رشته می پردازد. این کتاب برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان حسابداری طراحی شده است و توسط ویلیام اسکات نوشته شده است.

تئوری حسابداری مالی 1 اسکات PDF

کتاب تئوری حسابداری مالی 1 در محتوای خود رویکردی نظری دارد که به آن رویکرد نظری نیز گفته می شود، اما این کتاب از جزئیات در این زمینه که مربوط به استانداردهای حسابداری مالی است برای بخش زیادی از این محتوا وی در زمینه و موضوع استانداردهای حسابداری تحقیقات گسترده ای انجام داده است که به نمونه هایی از آن می توان به استانداردهای مربوط به سیستم حسابداری مبتنی بر ارزش بازار اقلام، ابزارهای مالی، ضمانت نامه سهام، آزمون های کاهش ارزش، ثبت و عدم گزارش برخی رویدادهای مالی اشاره کرد. ، تهیه صورتهای مالی تلفیقی و سود جامع و موارد دیگر از این دسته که در این کتاب به طور جامع مورد بررسی قرار گرفته است.

کتاب تئوری حسابداری مالی 1 ویلیام

محتوای این کتاب نقش بیشتری در زمینه حسابداری دارد و در مورد نحوه ثبت و گزارش رویدادهای مالی که مبنای مطالب موجود است اطلاعاتی بیان نشده است و دانشجویان حسابداری باید بتوانند کشف و کشف کنند. دیدگاه های جدید در این زمینه و این کتاب. که هدف این کتاب افزایش و ارتقای دانش خوانندگان این کتاب در مورد حسابداری مالی در دوره زمانی جاری است که شرایط فعلی بر گزارشگری مالی و توجه به تضاد بین منابع استفاده کنندگان از امور مالی است. بیانات و مدیریت که این کتاب به وسیله آن توسط دکتر علی پارسائیان ترجمه شده است که ترجمه ای روان و روان دارد.

تئوری حسابداری مالی 1 ویلیام اسکات

تمامی مطالب این کتاب در 8 فصل طراحی و ارائه شده است. در ابتدای این کتاب، اولین قدم ارائه اطلاعات مربوط به این کتاب است و در فصل دوم، ارائه اطلاعات مربوط به سیستم حسابداری تحت شرایطی که آرمانی به این موضوع پرداخته است که در پایان این کتاب در فصل 8، وی بر اساس ایجاد یک قرارداد مؤثر با هدف، اطلاعات مفیدی را در این فصل ارائه کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/accounting-3/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فیزیک حالت جامد علی عمر 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین