نماد سایت پی دی اف بست | PDFBEST

کتاب فلسفه تربیت عیسی ابراهیم زاده+PDF

کتاب فلسفه تربیت عیسی ابراهیم زاده+PDF

کتاب فلسفه تربیت عیسی ابراهیم زاده+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب فلسفه تعلیم و تربیت نوشته دکتر عیسی ابراهیم زاده در 246 صفحه و هشت فصل توسط انتشارات پیام نور منتشر شده است. با توجه به ویژگی های دانشگاه پیام نور در رابطه با خودآموزی دانشجویان این دانشگاه، نویسنده این کتاب سعی در نگارش متون داشته است. برای این دانش آموزان ساده و آسان است و می توانند بدون نیاز به استاد در این کتاب امتحانات دانشگاهی را پشت سر بگذارند و نتیجه قابل قبولی بگیرند.

کتاب فلسفه تعلیم و تربیت عیسی ابراهیم زاده pdf

فلسفه تعلیم و تربیت یا فلسفه هر علم دیگری در عین حال یکی از جذاب ترین رشته های تحصیلی در رشته فلسفه است و یکی از بحث برانگیزترین رشته ها نیز به شمار می رود زیرا در این رشته مسائلی طراحی و تنظیم می شود که برای همگان از اهمیت بالایی برخوردار است و از آنجایی که حوزه ای از دانش بشری است که تقریباً برای همه مهم و مهم تلقی می شود، این امر باعث می شود افراد علاقه مند به مسائل آموزشی این آثار را مطالعه کنند و به نقد و بررسی و استفاده بهینه از آن بپردازند. مطالب این کتاب است و می تواند در موقعیت های مختلف زندگی از آن بهره مند شود.

دانلود کتاب فلسفه تعلیم و تربیت عیسی ابراهیم زاده

ویرایش جدید این کتاب به گونه ای تعیین و تنظیم شده است که پاسخگوی نیاز دانش آموزان باشد و آنها این توانایی را دارند که از این کتاب به عنوان یک کتاب خودآموز قابل فهم و قابل فهم در قالب آموزش از راه دور و در آزمون استفاده کنند. و این کتاب می تواند برای دانشجویان دوره کارشناسی علوم تربیتی، معلمان، معلمان و معلمان علاقه مند به مسئله فلسفه تربیتی مناسب باشد. در مطالب این کتاب به اهدافی چون آشنایی با جنبه های مختلف فلسفه برای پی بردن به مبانی دیدگاه های مختلف و درک تأثیر دیدگاه های مختلف بر رفتار انسان در موقعیت های مختلف آموزشی و توانایی آن ها می پردازیم. مسائل اساسی تربیتی را از منظر فلسفی بررسی کند و با مبانی فلسفی نظام آموزشی کشور آشنا شود. ایران و برای دستیابی به اهداف مذکور، کتاب حاضر در هر فصل تألیف شده و هر قسمت از آن در گام نخست اهداف آموزشی کلی و جزئی آن مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و در پایان نیز خلاصه ای از فصل آمده است. و تعداد سوالات برای خودآزمایی. خواننده این کتاب پیشنهاد شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/philosophy-of-education/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب شیمی آلی ۲ عیسی یاوری 

خروج از نسخه موبایل