یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب افغانستان در مسیر تاریخ جلد ۱ میر غلام محمد غبار+PDF

کتاب افغانستان در مسیر تاریخ جلد ۱ میر غلام محمد غبار+PDF

کتاب افغانستان در مسیر تاریخ جلد ۱ میر غلام محمد غبار+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب «افغانستان در راه» از سری کتاب های آموزشی در زمینه تاریخ گذشته افغانستان است که توسط میر غلام محمد غبار طراحی و تنظیم شده است.

دانلود پی دی اف افغانستان در مسیر تاریخ جلد 1

«افغانستان در مسیر تاریخ» مربوط به تاریخ گذشته افغانستان است که شامل هر واقعه و رویدادی است که به صورت روشن و شفاف طراحی و سازماندهی می شود و ویژگی خاص این کتاب این است که مانند سایر کتاب های موجود است. . در این حوزه تنها به شرح و تبیین زندگی شاهان مستبد در این کشور بسنده نمی شود، بلکه در ادامه این توضیحات از رشادت های مردم افغانستان و نیز وفاداری مردم این کشور صحبت می کند. کشور، از جمله مبارزات آنها با مهاجمان و خائنان داخلی کشور. او آن را بسیار عالی بیان کرده است.

کتاب افغانستان در مسیر تاریخ، جلد اول، میر غلام محمد غبار

در رابطه با نویسنده این کتاب می توان گفت که او یک تاریخ نگار و میهن پرست بود که شخصیت مبارز کشورمان برای رساندن این کتاب جاودانه به نسل های بعدی دردسرها و محدودیت های زیادی را متحمل شد و ظالم و ظالم پادشاهان خیانتکار با مصادره این کتاب بزرگ نتوانست جلوی انتشار این کتاب را بگیرد و این کتاب همچنین توانسته است مردم را از خواب غفلت بیدار کند و آنها را به شجاعت و وفاداری بکشاند که در افغانستان کتابی ارزشمند به شمار می رود. بسیار محبوب و محبوب

دانلود کتاب افغانستان در مسیر تاریخ جلد 1 اثر میر غلام

میوان در رابطه با کتاب افغانستان در مسیر تاریخ گفت که این کتاب بسیار عالی و مجموعه ای تاریخی است که میر غلام محمد غبار که نویسنده آن است این کتاب را گردآوری و در اختیار نسل بعد از خود قرار داده است. تا با خواندن آن از وقایع قبل از دانش آگاه شوند و همچنین این کتاب برای علاقمندان به تاریخ کشورهای دیگر مناسب است که می توانند اطلاعات زیادی در مورد تاریخ افغانستان به دست آورند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/afghanistan-in-the-path-of-history-volume-1/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب بازشناسی منابع و ماخذ تاریخ ایران باستان محمود جعفری دهقی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین