یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب جامعه شناسی آنتونی گیدنز ترجمه منوچهر صبوری+PDF

کتاب جامعه شناسی آنتونی گیدنز ترجمه منوچهر صبوری+PDF

کتاب جامعه شناسی آنتونی گیدنز ترجمه منوچهر صبوری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب جامعه شناسی یکی از مجموعه کتاب هایی است که در دروس جامعه شناسی دانشگاه های کشور مورد استفاده قرار می گیرد. این کتاب توسط آنتونی گیدنز طراحی و توسط منوچر صبوری ترجمه شده است. این مجموعه از آثار مشهور جهانی محسوب می شود.

آنتونی گیدنز جامعه شناسی پی دی اف

در محتوای این کتاب مطالب و مفاهیم مرتبط با جامعه آمده است و حاوی آخرین تحقیق و توسعه این علم است که در عین حال به گونه ای ارائه شده است که تمامی مطالب رایگان و برای خواننده این کتاب جذاب باشد. کتاب و با ارائه تعداد زیادی مثال و مثال های تجربی که مربوط به جوامع و فرهنگ های مختلف است، کمک کرده است تا تمامی مفاهیم و محتوای این کتاب برای دانش آموزان راحت تر شود و جدای از این ویژگی ها، تمامی مطالب جامع باشد. به طور کامل بیان شده است که با بررسی و تحلیل تمامی موارد مرتبط با حوزه جامعه شناسی به کتابی بی نظیر تبدیل شده است.

بهترین ترجمه از جامعه شناسی گیدنز

محتوای این کتاب برای دانشجویان جامعه شناسی مناسب است و علاوه بر آن از دانشجویان برخی رشته های دیگر مانند علوم اجتماعی به ویژه مردم شناسی استفاده شده است. این کتاب یک کتاب مفید در رابطه با تمام نیازهای افرادی است که در این زمینه فعالیت می کنند، کتابی است که به طور کامل و جامع اعلام می کند که تمام مطالب این کتاب برای عموم مردم قابل درک است.دانلود خلاصه کتاب جامعه شناسی گیدن pdf

آنتونی گیدنز، نویسنده این کتاب، تلاش کرده است تا مروری جامع و قابل اعتماد از تحولات جهانی ارائه دهد و ایده های جدیدی را در رابطه با جامعه شناسی و همچنین موضوعات کلاسیک مطرح کرده است. آنها به گونه ای تنظیم شده اند که دانش آموزان بتوانند به راحتی این مطالب را درک کنند و همچنین در این کتاب مطالب به نثری روان و آسان ارائه شده است که بسیار فکری اما در عین حال بسیار در دسترس است و هدف این کتاب جلب توجه است. و خوانندگان را هیجان زده می کند و به آنها کمک می کند تا ارزش تفکر جامعه شناختی را ببینند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/sociology-3/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی منیژه متولیان 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین