سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی+PDF

کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی+PDF

کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب هنر دوست داشتن یکی از سری کتاب های آموزشی در زمینه ازدواج است که توسط پوری سلطانی طراحی و تدوین شده است و کتابی بسیار کاربردی برای زوج های جوان است که با استفاده از این کتاب می توانند بهترین عملکرد را در زندگی عاشقانه خود تجربه کنند. .

خلاصه کتاب هنر دوست داشتن

کتاب «هنر عشق ورزیدن» که توسط اریک فروم طراحی و تدوین شده است که حاوی مطالبی در مورد موضوع رهایی از بندهای اسارت انسان در زمینه های روانشناسی و عشق ورزی است، مورد بررسی و توضیح قرار گرفته است که مربوط می شود. به با این کتاب می توان گفت که در محتوای خود دستورالعمل های ساده ای برای چنین هنری دارد که این دستورات را به نثری روان و ساده بیان کرده است که هر فردی با مطالعه این مطلب می تواند به عمق درک موضوع برسد. کتاب، و از این دستورالعمل ها از آن در زندگی خود استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

 دانلود هنر دوست داشتن pdf

اریک فروم در محتوای این کتاب بیان کرده است که عشق احساسی نیست که هرکسی صرف نظر از مرحله بلوغش بتواند به راحتی به این عشق بیفتد و تمام تلاش های انسان برای عشق ورزی محکوم به شکست است مگر اینکه خودش یک رفتار و عملکرد جدی باشد. برای شکوفا شدن شخصیت خود و ادامه دادن تا رسیدن به دیدگاهی سازنده، همچنین کتاب معتبر «هنر دوست داشتن» تمام تلاش خود را کرده است تا زمانی که انسان همسایه خود را دوست ندارد و از روی تواضع واقعی به ما اطلاع دهد. شجاعت، ایمان و انضباط هیچ سودی از عشق فردی ندارد و در نهایت این کتاب را به دوستداران روانشناسی عمومی توصیه می کنیم.

دانلود هنر دوست داشتن از پوری سلطانی

نویسنده این کتاب اریک فروم متولد 23 مارس 1900 است که در زمینه روانکاوی و جامعه شناسی فعال بوده و تبار آمریکایی-آلمانی دارد. و همچنین معتقد بود که با به کارگیری اصول روانکاوی، به عنوان علاج مشکلات و بیماری های فرهنگی انسان، راهی برای دستیابی به «جامعه ای معقول» و متعادل از نظر روانی خواهیم یافت.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/the-art-of-loving/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب دین سازان بی خدا مسعود انصاری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین