یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب کالبد شکافی چهار انقلاب کرین برینتون+PDF

کتاب کالبد شکافی چهار انقلاب کرین برینتون+PDF

کتاب کالبد شکافی چهار انقلاب کرین برینتون+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب کالبد شکافی چهار انقلاب یکی از مجموعه کتاب های آموزشی مربوط به گذشته و انقلاب های بزرگی است که در جهان رخ داده است و توسط کارن برینتون طراحی و تنظیم شده است که کتابی جامع و معتبر است سطح جهانی که هم اکنون ترجمه شده است این کتاب در اختیار شما قرار می گیرد.

کالبد شکافی چهار دور pdf

کتاب کالبد شکافی چهار انقلاب نوشته یک نویسنده کلاسیک و مشهور آمریکایی کتابی است که تمامی اطلاعات در این زمینه را در خود جای داده است. در جهان رخ داده است و این کتاب شامل انقلاب هایی مانند انقلاب های انگلستان، آمریکا، فرانسه و روسیه است که هر یک از این انقلاب ها را مورد بررسی و تحلیل قرار داده است و در این کتاب زمینه ها و ریشه های این انقلاب بررسی شده است. .

چهار انقلاب بزرگ جهان

آشنایی با عوامل و پیشینه این انقلاب ها به مخاطب این کتاب کمک می کند تا درک نسبتاً تاریخی از شکل گیری این انقلاب ها داشته باشد و کنار هم قرار دادن این انقلاب ها در این کتاب از ویژگی های خاص این کتاب است. همین امر باعث شده تا این کتاب به عنوان یکی از مراجع اصلی بررسی ریشه های انقلاب در آمریکا و اروپا شناخته شود و مخاطبان زیادی داشته باشد. به همین ترتیب این کتاب به تحلیل و ارائه عوامل مشترک چهار انقلاب پرداخته است. .

خلاصه کتاب کالبد شکافی چهار انقلاب

در ارتباط با نویسنده این کتاب، کرین برینتون (1898-1968) نویسنده و مورخ آمریکایی است که سال ها در دانشگاه هاروارد تدریس می کند. برینتون قبل از تدریس در این دانشگاه به عنوان دانشجو در آنجا تحصیل می کرد. و بورسیه تحصیلی خود را دریافت کرد که باعث شد در دانشگاه آکسفورد شرکت کند و دکترای خود را نیز در رشته فلسفه در این دانشگاه کسب کرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/autopsy-of-four-revolutions/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تجزیه و تحلیل سیستم ها و روش ها شمس السادات زاهدی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین