سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مبانی برنامه ریزی درسی آموزش متوسطه دکتر حسن ملکی+PDF

کتاب مبانی برنامه ریزی درسی آموزش متوسطه دکتر حسن ملکی+PDF

کتاب مبانی برنامه ریزی درسی آموزش متوسطه دکتر حسن ملکی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

مقدمه کتاب مبانی برنامه ریزی درسی آموزش متوسطه هدفی دارد که آشنایی با برنامه ریزی درسی در این دوره و بررسی و تحلیل فرآیندهای آن است و هدف کلی از طراحی و تهیه این کتاب تدوین و ویرایش کتابی که علاوه بر معرفی توصیفی برنامه درسی و اجزای آن در دوره راهنمایی، فرآیندهای برنامه ریزی درسی را با توجه به ویژگی های این دوره برای عموم مردم تبیین می کند.

برنامه ریزی درسی دوره متوسطه حسن مالکی

مطالب مندرج در این کتاب برای آموزش برنامه ریزی درسی دوره متوسطه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته علوم تربیتی و گرایش های مرتبط با آن طراحی شده است و این کتاب در دو قسمت و همچنین در هشت فصل تنظیم شده است. بخش اول این کتاب شامل سه فصل است که در فصل اول به توضیح و بررسی موضوع آموزش متوسطه و تاریخچه شکل گیری آن، اهمیت و ویژگی های دوره متوسطه، ویژگی های دانش آموزان، دیدگاه نظریه پردازان رشد در مورد ویژگی های دانش آموزان و تنوع رشته های تحصیلی متوسطه مورد بحث قرار گرفته است.

PDF کتاب مبانی برنامه ریزی درسی دوره متوسطه

در فصل دوم این قسمت ویژگی های برنامه درسی دبیرستان به ویژه نظام جدید و ویژگی های مجریان برنامه درسی به ویژه معلمان محترم مورد بررسی قرار گرفته است و در فصل سوم مبانی هدف گذاری. برنامه درسی دبیرستان توضیح داده شده است. مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار گرفته و علاوه بر پایگاه های اجتماعی، فردی و دانشی، در قسمت دوم که شامل پنج فصل است، به مبانی حرفه ای نیز اشاره شده است. دبیرستان به صورت جامع بیان شده است که در ادمه به سرفصل های آن می پردازیم.

کتاب مبانی برنامه ریزی درسی حسن ملکی

در فصل چهارم این قسمت، کارکردها و دیدگاه های برنامه درسی مقدماتی ارائه شده است و در فصل پنجم، اهداف برنامه درسی دبیرستان بررسی شده است که از اهداف نظام آموزشی شروع شده و به اهداف ختم می شود. از شاخه ها و دوره ها مطالعه به پایان رسید و در نهایت این کتاب برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «مبانی برنامه ریزی درسی دوره متوسطه» به ارزش 2 واحد طراحی و تهیه شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/curriculum/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مادام بوواری مهدی سحابی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین