یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش ها علی...

کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش ها علی اکبر سیف+PDF

کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش ها علی اکبر سیف+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب برای آموزش (روش ها و فنون تغییر و اصلاح رفتار) و (رفتار درمانی) طراحی و تهیه شده است که در این کتاب مباحث و مطالب نظری و عملی مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. شامل 6 فصل می باشد که در ادامه به ویژگی های خاص این کتاب اشاره می کنیم.

پی دی اف کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی دکتر سیف

در قسمت اول این کتاب موضوعاتی مانند: تعریف اصطلاحات، تاریخچه و دامنه تغییر رفتار و رفتار درمانی بیان شده است و در فصل دوم این کتاب به برنامه، روش های اندازه گیری و روش های تحقیق در زمینه رفتار و رفتار درمانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. و سپس در بخش سوم نظریه ها و مبانی زیربنایی روش ها و تکنیک های تغییر رفتار و رفتار درمانی به طور کامل توضیح داده شده و در قسمت های چهارم تا ششم روش ها و تکنیک های مبتنی بر سه نظریه مهم روانشناختی معرفی شده در فصل سوم. بخش مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.

پی دی اف کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی

از سری ویژگی های کتاب تئوری ها و روش های تغییر رفتار و رفتار درمانی می توان نگاهی به موارد زیر داشت:

مجموعه ای از روش ها و نکاتی بیان شده است که از داده های روانشناسی تجربی به ویژه روانشناسی یادگیری استخراج شده است و هدف آنها کمک به حل مشکلات و سازگاری افراد در دوره های مختلف زندگی فردی و اجتماعی است که این کتاب به زبانی ساده و روان نوشته شده است. در نهایت تلاش وی باعث شد که مطالب و مفاهیم برای همگان قابل درک باشد و به کارگیری روش ها و تکنیک های تغییر رفتار و رفتار درمانی در موقعیت های آموزشی، خانوادگی، بالینی و سایر موقعیت های اجتماعی همزمان آغاز شد.

دانلود رایگان کتاب راه های اصلاح و تغییر رفتار دکتر سیف

در سال‌های اخیر کتاب‌های زیادی در این زمینه طراحی و تهیه شده است که به تغییر رفتار و رفتار درمانی اختصاص دارد، اما کتاب جامعی که تمامی مطالب و مفاهیم لازم را در زبان فارسی داشته باشد، وجود نداشته است. به همین دلیل نویسنده برای معرفی به دانش‌آموزان از کتاب‌های مختلف برای طراحی این کتاب کمک گرفته و کتابی جامع با عنوان تغییر رفتار و رفتار درمانی برای آموزش و یادگیری در اختیار آنها قرار داده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/behavior-change-and-behavior-therapy/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی آریان حیدری جلد اول 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین