سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب زیست شناسی جامع دوازدهم هرکول جلد اول علی محمد عمارلو+PDF

کتاب زیست شناسی جامع دوازدهم هرکول جلد اول علی محمد عمارلو+PDF

کتاب زیست شناسی جامع دوازدهم هرکول جلد اول علی محمد عمارلو+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

با توجه به اینکه درس زیست شناسی مهم ترین درس رشته تجربی است و همچنین دارای بالاترین ضریب در کنکور می باشد، هدف از طراحی و تنظیم این کتاب این است که کنکوری ها بتوانند از بهترین منبع برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن بهره مند شوند. درصد در درس زیست شناسی در کنکور. و به طور کلی این درس برای دانش آموزان رشته تجربی اجتناب ناپذیر است و هر دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب کرده است باید از ابتدا بداند که درس زیست شناسی را بسیار جدی بگیرد.

کتاب زیست شناسی جامع دوازدهم هرکول جلد اول با فرمت pdf

این کتاب فقط شامل تست های گسترده و متنوع می باشد، جلد اول کتاب شامل تست سال دوازدهم تجربی دبیرستان می باشد و در رابطه با هر فصل تعداد زیادی سوال طراحی شده است و در پایان جلد اول ، پاسخ کلیدی سوالات نیز برای بررسی است. در این قسمت از تست های این کتاب، سوالاتی که نکته مهم تری دارند با علامتی مشخص شده اند که باعث می شود دانش آموزان به سوالات با دقت بیشتری پاسخ دهند و در درس زیست شناسی آزمون دانش موفق شوند. دانش آموزان باید با انواع سوالات آشنا باشند.

دانلود رایگان کتاب زیست شناسی دوازدهم جامع هرکول جلد اول علی محمد عمارلو

جلد دوم زیست شناسی دوازدهم هرکول حاوی پاسخنامه تشریحی است که می توانید با استفاده از پاسخ تشریحی به اطلاعات خود اضافه کنید و دانستن دلیل خطای هر سوال کمک شایانی به یادگیری شما می کند و تمام تلاش خود را برای تهیه آن انجام داده است. پاسخنامه به بهترین شکل ممکن است جمع آوری شود و نویسنده علاوه بر بررسی تمامی گزینه ها، نکات کلیدی و مهم را در قالب جداول طراحی کرده و همه آنها را طبقه بندی کرده است و همانطور که قبلا گفته شد برای جمع بندی و تقویت دانش می تواند بسیار مفید

کتاب زیست شناسی جامع دوازدهم هرکول جلد اول

در نهایت در رابطه با این کتاب بدون شک می توان گفت که یکی از پرفروش ترین کتاب های منتشر شده برای درس زیست شناسی است که توسط انتشارات بسیار سبز منتشر شده است، بنابراین می توانید با خیال راحت از این کتاب به عنوان یک کتاب جامع و کامل استفاده کنید. منبع جامع از Statdard استفاده کنید و بهترین نتیجه ممکن را در درس زیست شناسی خود بگیرید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/12th-comprehensive-biology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب درسنامه تست جغرافیای جامع کنکور مینا معبودی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین