سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب زیست شناسی جامع هزار تست علی محمد عمارلو+PDF

کتاب زیست شناسی جامع هزار تست علی محمد عمارلو+PDF

کتاب زیست شناسی جامع هزار تست علی محمد عمارلو+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب زیر شامل 20 تست از درس زیست شناسی است که طراحی و تنظیم شده است و این تست ها دارای پاسخ تشریحی نیز می باشد که علاوه بر آن دارای پاسخنامه برای دانش آموزانی است که می خواهند کنکور امتخان را شبیه سازی کنند. بگذارید از این مزیت کتاب استفاده کنند و در کمترین زمان ممکن پاسخ صحیح را پیدا کنند.

هزار تست آمارلو پی دی اف

همچنین از آنجایی که این کتاب قصد دارد شما را مانند کنکور امتحان کند، دارای پاسخنامه نیز می باشد تا بتوانید محیط کنکور را به صورت واقعی تجربه کنید و استرس کمتری داشته باشید. پاسخ تشریحی تمامی گزینه های صحیح معرفی شده و سپس گزینه های نادرست بررسی شده است و پیشنهاد می شود پس از هر آزمون در صورت پاسخ صحیح به هر سوالی علت در دسترس نبودن گزینه های نادرست را نیز مطالعه نمایید. ، زیرا این فرآیند شامل بخشی از یادگیری است.

دانلود کتاب هزار تست عمارلو

این فرآیند بررسی دلیل نادرست بودن گزینه های دیگر دارای 2 مزیت اصلی است که می توان بیان کرد:

 

پاسخ: خواندن گزینه های نادرست باعث می شود علاوه بر محتوای برگه سؤال، سایر مطالب یک فصل را نیز مرور کنید.

 

ب: مباحث توضیح داده شده در گزینه های نادرست ممکن است در سوالات دیگر مورد استفاده قرار گیرد و چند بار خواندن مطالب به حل تست ها و انتخاب سریعتر گزینه صحیح کمک می کند.

 

کتاب 1000 تست عمارلو 1401

این کتاب یک کتاب آموزش تستی می باشد که بصورت تستی از انتها تا انتها می باشد و با تست های استاندارد مشابه کنکور سعی در ارائه و طراحی این تست ها نموده ایم و این تست ها دارای ویژگی های خاصی هستند زیرا برخی از این تست ها تالیفی و شما را با انواع سوال آشنا می کند و شما را برای هر تستی که در کنکور طراحی می شود آماده می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/comprehensive-biology-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اصول حسابداری ویدا مجتهد زاده جلد اول 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین