دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب معانی سیروس شمیسا ویراست دوم+PDF

کتاب معانی سیروس شمیسا ویراست دوم+PDF

کتاب معانی سیروس شمیسا ویراست دوم+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب معانی که ویرایش دوم این کتاب می باشد از سری کتاب های معتبری است که توسط سیروس شمیسا طراحی و تنظیم شده است و تمامی عموم علاقه مندان می توانند با مطالعه این کتاب از محتوای آن بهره مند شوند. .

دانلود کتاب معانی سیروس شمیسا ویرایش دوم

در رابطه با محتوای این کتاب می توان گفت که علم یک معنای علمی گسترده و بی حد و حصر است که به بررسی و بررسی موضوعاتی مانند تألیف و نگارش، خطابه، زبان شناسی، نقد ادبی و ترتیب بیان… پرداخته است. با بیانی شیوا و روآن موضوعات مهم و کلیدی مرتبط با این حوزه را بیان و ارائه کرده است و اگرچه تعداد زیادی از موضوعات این کتاب مربوط به گفتار شیوا یا مؤثر است، اما می توان آن را به همه جنبه های احتمالات زبانی مرتبط دانست، بنابراین تعداد بسیاری از مواد مختلف و متنوع دیگر را می توان در این علم گنجاند.

pdf معانی دکتر سیروس شمیسا

در این کتاب نهایت تلاش برای بررسی موضوعات و موضوعات مرتبط با معانی از منظر زبان شناسی شده است و در ویرایش دوم مطالب جدیدی از جمله عمل شناسی و تحلیل گفتمان ارائه شده است که تنها در چاپ اول به آن اشاره شده است. . و در محتوای کتاب سعی شده است معانی، نکات و مطالب به صورت ساده و روان ارائه شود تا خواننده به درک عمیق و کاملی از این موضوعات موجود دست یابد و مطالعه این کتاب را به همان اندازه لذت بخش کند. زبان فارسي.

کتاب معانی سیروس شمیسا

تمامی مطالب این کتاب در هفت فصل مورد بررسی و بررسی قرار گرفته است که در ابتدای این کتاب فصل اول با بیان مطالب مربوط به کلیات و مقدمات آغاز شده است. و عطناب و مساوات است که به کلیات و نکات این فصل پرداخته است و در پایان در پایان این کتاب در فصل هفتم تحت عنوان چند موضوع بلاغی دیگر مفاهیم مهم و اصلی را ارائه کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/meanings/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه علیرضا رجایی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین