سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور+PDF

کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور+PDF

کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

در کتاب تألیفات، مهم ترین روش های شمارش و معرفی نظریه گراف به گونه ای گردآوری شده است که خواننده علاوه بر آشنایی با موضوع، توانایی بیشتری در حل مسئله نیز کسب می کند و این کتاب بیانی ساده و روان دارد و برای مطالعه آن، اطلاعات دوره متوسطه کافی است و برای هر قسمت از مسائل به طور کامل طراحی شده و در این کتاب تعدادی از مسائل به طور کامل طراحی شده است. ance نیز در انتهای کتاب آورده شده است و مطالعه این کتاب برای دانش آموزان علاقه مند به شرکت در مسابقاتی مانند المپیادهای ریاضی، معلمان، دانش آموزان و سایر علاقه مندان توصیه می شود.

کتاب ترکیبات پی دی اف

کتاب ترکیب ها که توسط علیرضا علیپور در 388 صفحه و یازده فصل طراحی و تنظیم شده است توسط انتشارات فاطمی منتشر شد. کتابی برجسته و معتبر در زمینه ریاضیات و هوش که شامل برجسته ترین سوالات می باشد. موضوع این کتاب عبارت است از: سال دوم دبیرستان، منابع آموزشی مرحله اول المپیادهای علمی و ریاضی، ترکیبات با تکرار و ترکیبات ترکیبی. استفاده از این کتاب برای کسب بهترین نتایج ممکن در آزمون های مرتبط با ریاضیات در دسترس عموم قرار گرفته است.

دانلود کتاب PDF روش های ترکیبات 1

علیرضا علیپور یکی از علمای برجسته و نامدار در رشته ریاضی است که بیشتر افرادی که با ریاضیات مرتبط هستند این بزرگوار را می شناسند و با سبک نگارش وی آشنا هستند و در رابطه با این کتاب می توان گفت که تمامی مطالب را به صورت کامل و جامع در بر می گیرد و یکی از کتاب های برگزیده و ممتاز مربوط به ریاضیات است که باید به همه دانش آموزان و دانشجویان این کتاب توصیه شود که این کتاب را یاد بگیرند. نتیجه دلخواه را بدست آورید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/combinations/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آموزش راندو مرتضی صدیق 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین