یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری محمد تقی طغرایی+PDF

کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری محمد تقی طغرایی+PDF

کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری محمد تقی طغرایی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

با توجه به موضوع توسعه کارآفرینی و کسب و کارها، مدیریت موثر رشد کمی و کیفی آنها برای ورود به مرحله تثبیت و توسعه که با توجه به سختی مسیر و فضای کسب و کار در سال های اول توسعه امکان پذیر است. رشد شرکت های تازه تاسیس مواجه شدن با آنها با فروپاشی است و به همین دلیل یادگیری و کسب دانش مدیریت یک کسب و کار می تواند تاثیر بسزایی در توسعه و پیشرفت آن داشته باشد.

کتاب مدیریت کسب و کار pdf

کارآفرینی و فعالیت‌های کارآفرینی سال‌هاست که در ایران مورد توجه بوده و هم‌اکنون ایران در زمینه کسب‌وکارهای نوین (استارت‌آپ‌ها) مکان ممتازی محسوب می‌شود و در منطقه خاورمیانه نیز بی‌نظیر است. توجه به این نکته اساسی در توسعه کارآفرینی و کسب و کارها، مدیریت مؤثر رشد کمی و کیفی آنها برای ورود به مرحله تثبیت و توسعه است.

کتاب مدیریت کسب و کار و بهره وری pdf

همانطور که از این موضوع مطلع هستید فضای کسب و کار و این محیط سختی ها و سختی های خاص خود را دارد و در این زمینه با در نظر گرفتن رقابت و سایر مسائل در این زمینه بسیاری از استارتاپ ها با ورشکستگی مواجه می شوند. بنابراین اگر قصد ورود به چنین محیط پرتلاطمی را دارید ابتدا باید دانش و اطلاعات خود را در این زمینه تقویت کنید تا دچار مشکلات ذکر شده نشوید.

خرید کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری

کتاب مدیریت بازرگانی و بهره وری نوشته محمدتقی تقرایی، سید سعید میر واحدی، فرزانه خالوی و شیوا گورتانیان نژاد در 178 صفحه تنظیم شده است، این کتاب شامل 8 فصل است و مطالب را با بیانی شیوا و شیوا بیان می کند. و مباحث این کتاب مطرح شده است که شما را قبل از ورود به این بازار آشفته آماده می کند و این کتاب سعی دارد بهترین نتیجه را در این زمینه بگیرد و در رقابت در این زمینه پیروز شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/business-management/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مبانی مدیریت اسلامی محمدرضا سرمدی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین