یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی شفیع آبادی+PDF

کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی شفیع آبادی+PDF

کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی شفیع آبادی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

اشتغال یکی از نیازهای اجتناب ناپذیر انسان برای زندگی سالم و رشد و خودکفایی جامعه است و از سوی دیگر بیکاری از عوامل مهم آسیب های فردی و اجتماعی تلقی می شود و با افزایش نرخ بیکاری فراوانی جرایم، ناهنجاری ها و ناامنی ها در خانواده ها و جامعه روز به روز در حال افزایش است و در نهایت سلامت نظام اجتماعی با مشکلات و نابسامانی های متعدد و متنوعی مواجه خواهد شد و از این رو ایجاد شغل و کاهش بیکاری یکی از بهترین راهکارها برای برقراری سلامت است. جامعه و خانواده و مبارزه با جرایم. و آسیب ها و ناامنی های فردی و اجتماعی در نظر گرفته می شود.

دانلود pdf کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی

ایجاد شغل و اشتغال مناسب افراد یکی از اهداف مهم راهنمایی و مشاوره شغلی است و از طرق مختلف از جمله کارآفرینی، کار در منزل و شرکت های تعاونی می توان برای بیکاری و همچنین پیشگیری از بروز بیکاری چاره اندیشی کرد. هدر دادن سرمایه های کشور در زندگی انسان ها لازم است که هر فردی با توجه به ویژگی های خود در جایگاهی کار کند و مطالب این کتاب در دو قسمت مجزا و همزمان در ارتباط با یکدیگر تهیه و طراحی شده است و در بخش اول این کتاب، فقط موضوعات مرتبط به طور کلی، راهنمایی و مشاوره شغلی در 19 فصل بررسی و بحث شده است.

دانلود کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی PDF

سرفصل های این بخش به منظور کمک به تمامی افرادی که می خواهند بدانند و بفهمند، اجرا کنند و عمل کنند، برنامه ریزی کنند و در زمینه راهنمایی و مشاوره به طور کلی آموزش دهند و اطلاعات و آگاهی عمیق از موضوعات گردآوری شده است. این بخش برای درک قسمت دوم این کتاب (نظریه های انتخاب شغل) ضروری است و اشتغال یکی از ضروری ترین فعالیت های زندگی تلقی می شود و وجود فرد و تداوم جامعه به آن بستگی دارد و هدف. این کتاب برای آشنایی خواننده با اهمیت و ضرورت هدایت تحصیلی و شغلی در پیشرفت جامعه در حال رشد و آموزش روش های عملی آن است.

کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی شفیع آبادی

در واقع موضوعات و محتوای این کتاب که حاصل سال ها تحقیق و تجربه نویسنده است، با هدف افزایش سطح دانش و آگاهی مخاطبان برای ایجاد صحیح و مناسب علمی و آموزشی طراحی و تنظیم شده است. تصمیم گیری های شغلی و از این نظر خواندن آن برای همه افرادی است که پیشنهاد می شود به نحوی به مسائل تحصیلی و شغلی بپردازند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/consultation/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اخلاق حرفه ای در تعلیم و تربیت علی قنبری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین