سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب راهبری شرکتی مفاهیم و موردکاوی بیتا مشایخی+PDF

کتاب راهبری شرکتی مفاهیم و موردکاوی بیتا مشایخی+PDF

کتاب راهبری شرکتی مفاهیم و موردکاوی بیتا مشایخی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب از مفاهیم و ساختارهای حاکمیت شرکتی و همچنین بیان چارچوبی برای تحلیل چالش های این روزها در این حوزه تشکیل شده است و هدف اصلی این کتاب مدیرانی هستند که تمایل به ارائه خدمات در هیئت مدیره یا سایر سمت ها دارند و به دنبال افزایش دیدگاه خود از تمرکز صرف بر مدیریت شرکت تا تمرکز بر مدیریت و اداره کل شرکت به عنوان یک مجموعه هستند.

دانلود کتاب پی دی اف حاکمیت شرکتی، مفاهیم و مطالعات موردی

این کتاب در سه بخش: مفاهیم حاکمیت شرکتی، شامل مطالعات حاکمیت شرکتی و ضمائم، طراحی و تنظیم شده است و در بخش اول کتاب که در سه فصل اصلی طراحی شده است و در مجموع محتوای این کتاب در یازده فصل گردآوری شده است که مفاهیم اساسی حاکمیت شرکتی را مورد بحث قرار می دهد و در بخش اول به بحث در مورد مدیریت شرکت می پردازد و در بخش اول به بحث در مورد یک کتاب مدیریتی می پردازد. ed، و ساختار و اهداف حاکمیت شرکتی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. یکی، سیستم حاکمیت شرکتی و بازیگران اصلی آن را در ایالات متحده معرفی کرده و نکات مفیدی در مورد تاریخچه حاکمیت شرکتی در این کشور بیان کرده است.

دانلود کتاب حاکمیت شرکتی مفاهیم و مطالعات موردی بتا مشایخی PDF

همچنین در این فصل با اشاره به نظام حاکمیت شرکتی در برخی از کشورهای قاره‌ای و ایران، بحثی جامع در مورد طیف گسترده‌ای از رسوایی‌های حاکمیتی و بحران‌های مالی که در اوایل قرن بیست و یکم رخ داده است، دارد و در فصل دوم، عمیق‌تر به مفاهیم فلسفی مالکیت و پاسخگویی می‌پردازد و به دنبال پاسخ قانع‌کننده‌ای به مالک اصلی شرکت کیست؟ برای پاسخ به این سوال، موضوع تعارض نظریه سهامداران و ذینفعان مورد بررسی قرار گرفته است. در فصل سوم با تمرکز بر نقش هیات مدیره در حاکمیت شرکتی، روند تغییرات در ترکیب، ساختار و رهبری هیات مدیره در سال های اخیر مورد بررسی قرار گرفته است.

دانلود کتاب مفاهیم حاکمیت شرکتی و مطالعه موردی PDF

این مطالعات نشان می دهد که چگونه تأثیر حاکمیت شرکتی به توازن قوا بین سهامداران، اعضای هیئت مدیره، مدیران اجرایی و قانونگذاران بستگی دارد و چگونه همسویی منافع و منافع این گروه ها منجر به ارتقای پاسخگویی، شفافیت و رعایت اصول اخلاقی در شرکت ها می شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/corporate-management/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی فاطمه پورشهسواری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین