سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب نسبیت خاص و عام و کیهانشناختی ولفگانگ ریندلر+PDF

کتاب نسبیت خاص و عام و کیهانشناختی ولفگانگ ریندلر+PDF

کتاب نسبیت خاص و عام و کیهانشناختی ولفگانگ ریندلر+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب نسبیت خاص و عام و کیهان شناسی یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب هایی است که توسط استاد این رشته یعنی ولفگانگ ریندلر تالیف و ویرایش شده است.

دانلود pdf نسبیت خاص و عام و کیهانی

کتاب نسبیت خاص و عام و کیهان‌شناختی توسط ولفگانگ ریندلر و ترجمه رضا منصوری و حسین معصومی همدانی طراحی و ویرایش شده است و برای مطالعه این اثر بهتر است از قبل اطلاعاتی در رابطه با فیزیک حداقل در سطح دانش آموزان سال آخر لیسانس فیزیک داشته باشید تا بتوانید مطالب این کتاب را به راحتی درک کنید. در این کتاب مباحثی چون نسبیت خاص و عام و کیهان شناسی مطرح و توضیح داده شده است.

نسبیت خاص و عام و کیهان شناسی پی دی اف

با توجه به اینکه در این کتاب علاوه بر توجه به مطالب کلاسیک، سعی شده دیدگاه های جدیدی که در حال حاضر در ارتباط با این نظریه ها طراحی شده و نیز باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد و با توجه به سطح علمی این کتاب که دارای جایگاه والایی است و دیدگاه ها و نظریات عمیقی را بیان کرده است و همچنین از فصول این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد: ظهور و سقوط فضای مطلق، فضا-زمان، مفاهیم اساسی نسبیت عام، کیهان شناسی، و غیره.

نسبیت خاص و عام و کیهان شناسی پی دی اف

این کتاب به صورت ساده و روان نوشته شده است و هر دانش آموزی با سطح علمی بالا مخاطب این کتاب است و به راحتی می تواند تمامی مطالب و مفاهیم این کتاب را به طور کامل یاد بگیرد و بهترین نتایج ممکن را در امتحانات خود بگیرد. و چندین فصل در این کتاب گنجانده شده است که در رابطه با ابتدای این کتاب، فصل اول به موضوعات و موضوعاتی مانند ظهور و سقوط فضای مطلق می پردازد و مطالب مفید و نکات طلایی را بیان کرده است و سپس در فصل دوم این کتاب که عنوان سینماتیک انیشتین برای توضیح مطالب این رشته آورده شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/special-and-general-and-cosmological-relativity/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب ترمینولوژی حقوق جعفر لنگرودی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین