شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت علی اکبر عجم+PDF

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت علی اکبر عجم+PDF

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت علی اکبر عجم+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت یکی از کتاب های طراحی شده برای دانش آموزان پیام نور در زمینه علوم تربیتی است که توسط علی کبر عجم گردآوری و تنظیم شده است و این کتاب از سری کتاب های انتشارات پیام می باشد. نور که جامع است و کمال زیادی دارد.

دانلود رایگان کتاب مبانی و اصول آموزش پیام نور

با توجه به اینکه این کتاب از سری کتاب های پیام نور است، توسط اساتید برجسته و معتبر طراحی و ویرایش شده است و با توجه به اینکه پایه آموزشی پیام نور به صورت نیمه حضوری است، تمامی مطالب این کتاب از جامعیت بالایی برخوردار است. و کامل بودن و تمامی مطالب و سرفصل ها به گونه ای طراحی شده است که دانشجو بدون نیاز به استاد در این درس تمامی مفاهیم این کتاب را یاد بگیرد و بهترین نتیجه ممکن را در آزمون های خود بگیرد.

کتاب اصول و مبانی تعلیم و تربیت

از سلسله مباحث و مطالبی که در این کتاب مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مفهوم آموزش

اهداف آموزش و پرورش

مبانی فلسفی تعلیم و تربیت و … که مطالب مفید و کلیدی را روان و ساده بیان و ارائه کرده است و نثر این کتاب بسیار روان و قابل فهم است و هر دانش آموزی با هر سطح علمی می تواند این کتاب را مطالعه کند.

دانلود رایگان کتاب مبانی و اصول تربیت علی اکبر عجم

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت توسط علی اکبر عجم، مریم انصاری و احمد میرگل طراحی و تنظیم شده است که توسط انتشارات دانشگاه پیام نور منتشر شده است و این کتاب مناسب دانشجویان رشته های علوم تربیتی می باشد و هدف از طراحی این کتاب برای دانش آموزان است که با اصول و مبانی تعلیم و تربیت و مسائل کلیدی آن بیشتر آشنا شوند و همچنین در زمینه تعلیم و تربیت کتاب های زیادی از بزرگان در این زمینه منتشر شده است اما این کتاب با ویژگی های خاص خود ویژه دانش آموزان با نثر ساده و حجم مناسب برای تدریس طراحی شده است و همچنین محتوای این کتاب در ده فصل بیان شده است که فصل اول به مفهوم تربیت، اهداف، مبانی فلسفی، مبانی علمی اجتماعی می پردازد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/basics-and-principles-of-education-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فیزیک جدید کنت اس کرین 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین