یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی یحیی فیوضات+PDF

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی یحیی فیوضات+PDF

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی یحیی فیوضات+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

هر یک از برنامه های آموزشی و پرورشی دارای عناصر کمی و کیفی هستند و باید در برنامه ریزی به هر دوی آنها دقت کرد و در گذشته برنامه های تعلیم و تربیت تنها یک بعدی و فقط اهداف کمی و کمی بوده است اما به مرور زمان مسائل کیفی که جان و جان آموزش و پرورش است نیز مطرح شد، اما باید پذیرفت که مبنای کیفی برنامه ریزی آموزش و پرورش همچنان بسیار ضعیف است و نمی توان آن را به حساب آورد.

دانلود کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی

در این زمینه به شرح کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی نوشته یحیی فیوضات می پردازیم که همانطور که در متن قبل می دانید هر یک از برنامه های آموزشی باید عناصر کمی و کیفی خود را داشته باشد و تقویت آن زمان زیادی می برد. بازوی باکیفیت، اما باید هر چه بیشتر برای بهتر شدن آن تلاش کنیم، موضوعات بیشتری را در رابطه با کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی مطرح خواهیم کرد و این کتاب برای افرادی طراحی و تنظیم شده است که به طور مستمر در این زمینه فعالیت می کنند. آموزش، و خواندن آن می تواند تا حد زیادی به آنها کمک کند. به برنامه ریزی برای آموزش کمک می کند و همچنین کسانی که در رشته علوم تربیتی تحصیل می کنند باید این کتاب را به خوبی یاد بگیرند.

pdf کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی یحیی فیوضات

می توان گفت برنامه ریزی آموزشی شاخه ای از علوم تربیتی است که قدمت آن به یک قرن می گذرد و مطالعه این کتاب می تواند به مدیران و دست اندرکاران آموزش کمک کند تا برنامه ریزی های خود را در نظام آموزشی مؤثر کنند. به وقوع بپیوندد و تا حد زیادی این سیستم روند رو به پیشرفتی داشته باشد و همانطور که می دانید آموزش و پرورش یکی از سازمان های اصلی یک کشور محسوب می شود و به همین دلیل لازم است برنامه ریزی صحیح و کارآمدی برای آن طراحی و کتاب مطالعه شود. مبانی برنامه ریزی آموزشی به مدیران کمک می کند تا در این موسسه به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنند و در نهایت بتوانند با نتایج مطلوب برنامه ریزی خود مواجه شوند و کامل بودن و جامعیت این کتاب باعث شده است که این کتاب در دسته بندی کتاب قرار گیرد. در دانشگاه قرار گیرد

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/educational-planning/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اقتصاد سیاسی ایران محمد علی همایون کاتوزیان 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین