یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب روانشناسی تربیتی علی اکبر سیف+PDF

کتاب روانشناسی تربیتی علی اکبر سیف+PDF

کتاب روانشناسی تربیتی علی اکبر سیف+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

اولین کتاب روانشناسی تربیتی توسط ثورندایک (EL) در سال 1913 منتشر شد و با روش های علمی توصیفی و تجربی و نقش و تأثیر آن در زندگی به جستجوی واقعیت تفاوت های انسانی و یادگیری قوانین پرداخت و مشکلات تربیتی را یافت. رونق اقتصادی و پویایی فرهنگی و رفاه اجتماعی و به طور کلی ظرفیت صنعتی و خودکفایی هر جامعه در گرو نظام آموزش عالی پیشرفته آن است.

روانشناسی تربیتی دکتر سیف pdf

کتاب روانشناسی تربیتی تالیف علی اکبر سیف یکی از کتاب های تخصصی و به روز منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته روانشناسی در این دانشگاه تهیه و تدوین شده است. نسخه pdf این کتاب را می توانید از پارس پی دی اف دانشگاه پیام نور دانلود و خریداری کنید. در سال 1376 تاسیس شد و این دانشگاه دارای تشکیلات مرکزی در تهران و واحدهای سراسر کشور می باشد و روش تدریس دانشگاه پیام نور بر پایه آموزش از راه دور و نیمه حضوری و کتاب تخصصی روانشناسی تربیتی یکی از موارد کاربردی می باشد. کتاب های مفید و جامع این دانشگاه. نشریه ای است که برای استفاده دانشجویان و محققین گردآوری شده است.

دانلود کتاب روانشناسی تربیتی علی اکبر سیف

روانشناسی تربیتی به بحث و بررسی موضوع پیشرفت تحصیلی و افت تحصیلی فراگیران می پردازد که یکی از زمینه هایی است که به این موضوع می پردازد. در آموزش و پرورش در برخورد صحیح با مسائل تربیتی و تربیتی نقش دارند و روانشناسی تربیتی با روانشناسی رشد، روانشناسی شخصیت و روانشناسی کودک مرتبط است و کتاب روانشناسی تربیتی یکی از منابع اصلی و مهم در دانشگاه پیام نور است. امتحانات. پس پیشنهاد می کنیم دانشجویان این دانشگاه که در رشته های مرتبط با روانشناسی تحصیل می کنند از مطالعه این کتاب غافل نشوند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/educational-psychology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین