یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی محمد مهدی پرهیزگار+PDF

کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی محمد مهدی پرهیزگار+PDF

کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی محمد مهدی پرهیزگار+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب با نام «اخلاق حرفه ای در مدیریت بازرگانی با رویکرد اسلامی» نوشته محمدمهدی پرهیزگز به عنوان یکی از دروس مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی است که دانشجویان باید در مقطع کاردانی گذرانده و اطلاعات مربوط به این کتاب را به خاطر بسپارند. راهنمای دانش آموزان در طول تحصیل باشید و امتحانات آنها را به طور موثر بگذرانید.

pdf اخلاق در مدیریت

کتاب «اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی» توسط انتشارات دانشگاه پیام نور طراحی و تدوین شده است. در ارتباط با مطالب این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که هدف اصلی و کلی این کتاب آشنایی دانش آموزان با مفاهیم و مفاهیم کلی اخلاق در اسلام است. می توان اشاره کرد که این نشریه با محتوای خودآموز طراحی و تنظیم شده است که دانشجو را از حضور استاد بی نیاز می کند و اساس این دانشگاه این است که تدریس به صورت غیر حضوری صورت گیرد. و در معنای آشناتر این موضوع به معنای آموزش است. از راه دور است که سعی می کند کتابی با این سطح از ارائه محتوا منتشر کند و خود دانش آموزان مطالب را بفهمند و بفهمند.

دانلود کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی

از سلسله ویژگی های این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که در ابتدای هر فصل، هدف کلی و هدف رفتاری فصل مورد مطالعه را توضیح می دهد تا خواننده این کتاب با آنچه قرار است آشنا شود. در این فصل بفهمید و در نهایت پس از اتمام فصل باید به نقاط قوت و ضعف آن در هر بخش رسیدگی شود، مثلاً هدف رفتاری ذکر شده در ابتدای فصل اول به شرح زیر بیان شده است: پس از مطالعه این فصل از دانش آموزان انتظار می رود. تا بتوانند با اخلاق اسلامی آشنا شوند و اهمیت و جایگاه اخلاق در مدیریت را تبیین کنند. و تبیین ارزش های اخلاقی از منظر اسلام و آشنایی با اخلاق گرایی و شاخص های آن در مدیریت اسلامی و تبیین راهکارهای ترویج اخلاق اسلامی در سازمان و آشنایی با منابع اخلاقی کارگزاران و مدیران از دیدگاه. از اسلام

اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی pdf

این موارد ذکر شده تنها بخشی از ویژگی های این کتاب است که این کتاب را از سایر کتاب ها متمایز می کند و در ادامه به معرفی اخلاقی که شما عزیزان در مطالعه این کتاب راهنمایی کرده اید و مفهوم اخلاق از دیدگاه می پردازیم. این کتاب به معنای رعایت اصول است. معنویت و ارزش‌هایی که بر رفتار یک فرد یا گروه حاکم است و با ارزش‌ها ارتباط تنگاتنگی دارد و حق را از باطل تشخیص می‌دهد و اخلاق به‌عنوان مالک افراد در رفتار و برقراری روابط، ارتباط تنگاتنگی با ارزش‌ها و اصول اخلاقی دارد. انجام امور فردی، اجتماعی و سازمانی انسانها.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/professional-ethics-in-management-with-an-islamic-approach/

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مفاهیم پایه در معماری ادوارد ت. وایت 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین