جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته اقتصادکتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی نوو ترجمه...

کتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی نوو ترجمه علی پارسیان+PDF

کتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی نوو ترجمه علی پارسیان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب راهکارهای کاربردی برای مدیریت مالی 1 و 2 از سری کتاب های آموزشی طراحی و تنظیم شده توسط Raymond P. Novo می باشد که اطلاعات کاملی در رابطه با موضوع مفاهیم مالی و همچنین این کتاب توسط علی پارسیان ارائه می دهد. ترجمه شده است و این ترجمه با رعایت تمامی نکات ترجمه هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است.

راه حل تمرین های مدیریت مالی 1 و 2 Raymond Pei Novo PDF

مفاهیم مالی در محتوای این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است که به طور کامل توضیح داده شده است که این کتاب در مقایسه با سایر کتاب های این حوزه کتابی منحصر به فرد و کمیاب است و با توجه به اینکه تعداد زیادی از دانشجویان بدون آگاهی از مفاهیم اولیه مالی اصول اولیه را آموخته اند. تکنیک ها و روش های مالی به خوبی با مفاهیم مالی که زیربنای این درس است آشنا شوید.

راه حل تمرین های مدیریت مالی 1 و 2 ریموند پی نوو

این کتاب در دو جلد نوشته شده و برای آموزش مدیریت مالی 1 و 2 در دانشگاه های کشور در نظر گرفته شده است. مؤلفان در این ترجمه کوشیده اند اشتباهات کوچک قبلی را حذف کرده و نثری روان و ساده بیافرینند. که این ترجمه موفق به انتقال تمامی مفاهیم این کتاب به دانشجویان شده است که این کتاب که حاوی مطالب و مفاهیم مدیریت مالی است برای دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت به عنوان منبع اولیه مدیریت مالی ارزشمند است (1) دوره ترجمه شده 4 عدد است.کتاب راه حل تمرین های مدیریت مالی 1 و 2 اثر ریموند پی نوو ترجمه شده است

جلد اول این کتاب شامل 9 فصل است که در ابتدای آن فصل اول با عنوان حوزه و روش مدیریت مالی موضوع را آغاز کرده و در پایان این جلد مطالب مربوط به بودجه ریزی سرمایه ای در شرایط نامشخص بیان شده است. که از بیان رسا و روان برای بیان اطلاعات و مطالب استفاده شده است و به غیر از دانشجویان این رشته، تعداد زیادی از علاقمندان به رشته حسابداری از این کتاب برجسته استقبال کرده اند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/financial-management-1-and-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته محمد باقری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین