یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته پزشکیکتاب پرستاری بهداشت جامعه ۲ لانکستر+PDF

کتاب پرستاری بهداشت جامعه ۲ لانکستر+PDF

کتاب پرستاری بهداشت جامعه ۲ لانکستر+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

در میان کتاب های رشته پرستاری و پزشکی، این کتاب یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب های آموزشی است که در زمینه پرستاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از سری کتاب های لنکستر محسوب می شود که به طور کامل مطالب و مطالب را توضیح می دهد. موضوعات مرتبط با بهداشت عمومی در رشته پرستاری به یکی از برجسته ترین کتاب ها در این زمینه تبدیل شده است.

کتاب پرستاری بهداشت جامعه لنکستر 2

پرستاری سلامت جامعه لنکستر شامل یک دوره 3 جلدی است که توسط دکتر سید وحیده حسینی ترجمه شده است و فصل آخر دروس ترجمه قسمت هایی از ویرایش هفتم پرستاری سلامت جامعه لنکستر است که بخشی از دروس پرستاری در مقطع کارشناسی می باشد. و طراحی و نگارش این کتاب ها برای رفع نیازهای دانشجویان بر اساس آخرین سرفصل های درسی مصوب انجام شده است و محتوای این کتاب در آزمون های مختلف از جمله کارشناسی ارشد ذکر شده است و مطالب مورد نیاز تحت پوشش.

پرستاری بهداشت جامعه لنکستر

با توجه به محتوای این کتاب می توان به موضوعات و موضوعات مرتبط با بهداشت محیط اشاره کرد: انواع آلودگی های آب، هوا، خاک، نور، اشعه و صوت و همچنین تاثیر حامل های فیزیکی، بهداشت حرفه ای، بلایای طبیعی. و نقش پرستاران و جامعه در پیشگیری، این مطالب بخش کوچکی از مفاهیم و مباحث مطرح شده در این کتاب به منظور توانمندسازی پرستاران برای تاثیرگذاری بیشتر در حوزه سلامت جامعه است که نکات و مطالب کلیدی را ارائه کرده است. این رشته با بیانی شیوا و روان.

کتاب پرستاری سلامت جامعه pdf

کتاب پرستاری سلامت جامعه لنکستر یکی از این مجموعه ارزشمند 3 جلدی است که به ترتیب زیر می باشد:

پرستاری لنکستر و بهداشت محیط

پرستاری بهداشت فردی و خانواده لنکستر

پرستاری بهداشت جامعه لنکستر

این کتاب بر اساس کتاب پرستاری بهداشت عمومی: مراقبت های بهداشتی جمعیت محور در جامعه ویرایش هفتم، c2008 نوشته مارشا استوپ و جانت لنکستر طراحی و تنظیم شده است و عنوان دیگر آن « پرستاری سلامت جامعه (1) و 2 و 3 است. ) لنکستر است که بر اساس سرفصل دروس و منابع کارشناسی ارشد طراحی و تنظیم شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/community-health-nursing-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مکتب های سیاسی بهاء الدین پازارگاد 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین