شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب لغت خونه عربی میثم فلاح+PDF

کتاب لغت خونه عربی میثم فلاح+PDF

کتاب لغت خونه عربی میثم فلاح+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

یکی از عوامل مستقیم برای درک بهتر محتوای قواعد عربی و همچنین ترجمه متون عربی، حفظ واژگان است و دانش آموزانی که دروس عربی را با استفاده از واژگان و ترجمه مطالعه کرده اند، نه تنها از حفظ این درس راضی نیستند و می توانند مفهوم عربی را به خوبی درک کنند.

کتاب PDF واژگان خانگی عربی

فرهنگ لغت خانگی عربی شیوه تفکر است، کتابی که توسط میثم فلاح در 93 صفحه گردآوری شده است و یکی از راه های درک بهتر قواعد و ترجمه متون عربی حفظ لغات است و هرکس عربی را با کلمات و ترجمه بخواند این درس را حفظ نکرده است. بلکه مفهوم زبان عربی را درک می کند و در این زمینه در این کتاب سعی شده است که تمام لغات مهم خط به خط از درس عربی سال دهم تا دوازدهم جمع آوری شود و همچنین سعی شده است تمامی مترادف و متضاد کلماتی که در کنکور نقش بسزایی دارند بیان شود.

دانلود کتاب PDF واژگان خانگی عربی

علاوه بر این اسامی مفرد، جمع و مفرد در این کتاب ذکر شده است و برای نتیجه گیری خوب از این کتاب، لازم است هر روز حداقل یک صفحه از این کتاب را مرور و حفظ کنید و سپس کلماتی را که فکر می کنید به خاطر سپردن آنها دشوارتر است علامت بزنید تا بتوانید آنها را مرور کنید.

 

لغات دروس سال 10 تا 12 خط به خط در این کتاب شرح داده شده است.

سعی شده است که مترادف و متضاد کلمات به صورت کامل جمع آوری شود.

مفرد، جمع و جمع اسامی مفرد تا حد امکان در این کتاب آمده است.

PDF فرهنگ لغت عربی خانگی میشم فلاح

کتاب فرهنگ لغت خانگی عربی انتشارات راه اندیشه توسط آقای میثم فلاح طراحی و تنظیم شده است و در 93 صفحه گردآوری شده است و این کتاب در طول سال تحصیلی و همچنین جمع بندی کنکور سراسری قابل استفاده است. کیفیت مواد چاپی، مواد کاغذی و صفحه آرایی کتاب کاملاً عالی است و خواننده را سردرگم نمی کند. از دیگر ویژگی های مهم و اصلی کتاب معجم خانگی عربی انتشارات راه اندیشه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کلمات عربی پایه دهم سطر به سطر

خط به خط لغات عربی پایه یازدهم

کلمات عربی خط به خط برای پایه دوازدهم

فصول کاملاً منطبق بر طرح دروس کتاب درسی است و در مقدمه نویسنده به نحوه استفاده از این کتاب و نحوه مطالعه کتاب پرداخته شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/arabic-household-word/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

كتاب شيمي دهم مبتكران ويژه كنكور ۱۴۰۲ جلد ١ بهمن بازرگان 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین