یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم مهدی قراچه داغی+PDF

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم مهدی قراچه داغی+PDF

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم مهدی قراچه داغی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب در ارتباط با خودیاری و روانشناسی نوشته لیل لوندز کارشناس علوم ارتباطات انسانی و ترجمه مهدی کراچه داغی طراحی شده است که شامل تمامی نکات و با رعایت یکپارچگی مطالب می باشد.

دانلود رایگان کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم pdf

نویسنده در این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا تکنیک هایی را بیان کند که باعث می شود شما به فردی خوش صحبت تبدیل شوید و مورد توجه دیگران قرار بگیرید و قطعا افرادی را دیده ایم که همیشه مورد توجه و مهم هستند. دیگران قرار می گیرند و همه افرادی که می توانند با اطمینان در جلسات و اجتماع صحبت کنند و توجه را به خود جلب کنند، می توانند به مشاغل مورد نظر خود دست یابند و بهترین دوستان و همسران را داشته باشند و همچنین می توانند بهترین تجربیات را کسب کنند.

دانلود کتاب چگونه خوب صحبت کنیم pdf

این افراد که مورد توجه قرار می گیرند و می توانند این اعتماد را داشته باشند مدرک بالاتر یا مزایای دیگری ندارند، اما چه چیزی آنها را موفق و کاریزماتیک می کند و لیل لوندز در کتاب How Talk to Everyone به بحث راهبردها و تکنیک های زیادی پرداخته است که آموزش داده است. شما 92 راهکار موثر برای برقراری ارتباط موثر و صمیمانه با دیگران است و به این گونه موضوعات به صورت کاملا روان و قابل فهم پرداخته است. .

چگونه با هر کسی صحبت کنیم کتاب رایگان

لوندز در طراحی و تنظیم این کتاب تنها به تجربیات خود اتکا نکرده است و تمام تلاش خود را کرده است تا روابط و گفتگوهای افراد موفق و محبوب جهان از جمله رهبران مشهور را با خانواده، دوستان و همکارانشان تحلیل کند. وی در مجموع در این کتاب مدلی ساده و جامع بیان کرده است و همچنین صدها تحقیقی را که در زمینه رهبری انجام شده است مطالعه کرده و کتابهای زیادی را در این زمینه مطالعه کرده است تا بتواند آنها را به صورت خلاصه جمع آوری کند. راه حل های ساده و کاربردی در کتاب شما.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/how-to-talk-to-anyone/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آسیب شناسی اجتماعی هدایت الله ستوده 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین