جمعه 22 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب فیزیولوژی انسانی محمدرضا اسد+PDF

کتاب فیزیولوژی انسانی محمدرضا اسد+PDF

کتاب فیزیولوژی انسانی محمدرضا اسد+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب فیزیولوژی انسانی یکی از سری کتاب های آموزشی مرتبط با ساختارهای فیزیولوژیکی انسان است که مناسب دانشجویان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی می باشد که حاوی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای درک بهتر عملکردهای فیزیولوژیکی می باشد و توسط طراحی و ویرایش محمدرضا اسد. است.

دانلود جزوه فیزیولوژی انسان محمدرضا اسد

با توجه به اینکه اطلاعات تخصصی زیادی در زمینه فعالیت های بدنی و تاثیرات این فعالیت ها نداریم، می توانیم با تکیه بر این کتاب به بهترین مطالب و موضوعات در این زمینه دسترسی داشته باشیم و امیدواریم با مطالعه این کتاب، ما درک جدیدی از ساختار و عملکرد عضلات در حین ورزش، متابولیسم، کنترل عصبی عضلانی، کنترل هورمونی و مصرف انرژی و خستگی در حین ورزش و همچنین واکنش سیستم قلبی تنفسی به ورزش شدید، اصول ورزش، سازگاری های مربوط به تمرینات مقاومتی و در نهایت سازگاری های ناشی از تمرینات هوازی و غیرهوازی را بیابید که از سری مباحث تستی محسوب می شوند.

کتاب فیزیولوژی انسانی محمدرضا

همانطور که می دانید این کتاب برای دانشجویان دانشگاه پیام نور طراحی و گردآوری شده است، با این دیدگاه که دانشگاه پیام نور دارای پایه و اساس ویژه ای در آموزش است که این آموزش به صورت نیمه حضوری می باشد که تمامی مطالب در این مورد گنجانده شده است. کتاب طراحی شده است و نوشته شده است که دانش آموزان می توانند بدون نیاز به استاد در این دوره به طور کامل تمامی مطالب این کتاب را بیاموزند و بهترین نتایج ممکن را در امتحانات خود کسب کنند. همچنین این کتاب توسط اساتید برجسته حوزه ورزش طراحی و تدوین شده است. بوده است

جزوه فیزیولوژی انسان نوشته محمدرضا اسد

در محتوای این کتاب، هدف از ارائه مطالب این است که دانش‌آموزان بتوانند با تأثیر محیط‌های بیرونی بر توانایی بدن و نحوه سازگاری بدن با اوج عملکرد در ورزش آشنا شوند، آگاهی کامل از مسائل پزشکی، اخلاقی. و اثرات قانونی مواد محرک در ورزشکاران، تفاوت های جنسیتی در ورزش. و نقش فعالیت های بدنی در کاهش خطر چاقی، دیابت و بیماری های قلبی عروقی و سایر موارد به خوبی آموزش داده می شود و می توانند از اطلاعات این کتاب در زندگی شخصی خود نیز استفاده کنند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/human-physiology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حسابداری میانه ۱ مهدی مشکی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین