سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب انقلاب اسلامی (زمینه ها و پیامدها) منوچهر محمدی+PDF

کتاب انقلاب اسلامی (زمینه ها و پیامدها) منوچهر محمدی+PDF

کتاب انقلاب اسلامی (زمینه ها و پیامدها) منوچهر محمدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب انقلاب اسلامی; پیشینه و پیامدها نوشته منوچهر محمدی است که در انتشارات معارف به چاپ رسیده است و این کتاب نگاهی کامل به یکی از مهمترین پدیده های ایران معاصر یعنی واقعه انقلاب اسلامی و پیشینه و پیامدها دارد. از انقلاب بررسی و بحث شده و مطالب مختلفی در مورد انقلاب اسلامی ایران نوشته شده است و تحلیل های گسترده ای در این زمینه وجود دارد که به بررسی انقلاب، زمینه های وقوع آن، ماهیت انقلاب و همچنین آن می پردازد. پیامدهای آن در ایران و جهان انجام داده است.

پی دی اف قابل جستجو انقلاب اسلامی منوچهر محمدی

منوچهر محمدی در کتاب انقلاب اسلامی; پیشینه ها و پیامدها، با روشی تطبیقی ​​و تحلیلی، انقلاب اسلامی با سایر انقلاب های بزرگ جهان در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است و این اثر از سه بخش تشکیل شده است که بخش اول این کتاب بیان رویکردی نظری است. انقلاب با توجه به نظریه های انقلاب مربوط می شود و بخش دوم این کتاب روند شکل گیری پس از انقلاب را ارائه می دهد و بخش سوم این کتاب به موضوعات مرتبط با انقلاب ایران و سایر انقلاب ها می پردازد.

دانلود کتاب انقلاب اسلامی; وقوع، پیامدها و راه حل ها برای pdf آینده

فصل اول این کتاب به بیان کلیات و تعریفی از انقلاب، انواع تحولات سیاسی-اجتماعی، کودتا، قیام و مبانی نظری انقلاب می پردازد و فصل دوم به وضعیت سیاسی و اجتماعی قبل از انقلاب می پردازد. . وی به تفسیر و تبیین قدرت سیاسی و قدرت اجتماعی حکومت محمدرضا شاه پهلوی پرداخته است و در فصل سوم این کتاب به بررسی علل و عوامل شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته است و در فصل چهارم عوامل مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی را به گونه ای روان مطرح کرده است و این عوامل مسائلی مانند جریحه دار کردن احساسات و باورهای دینی مردم است.

کتاب انقلاب اسلامی منوچهر محمدی pdf

با نگاهی به فصول دیگر درمی یابیم که در فصل پنجم کتاب به بررسی شرایط و موقعیت های پس از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته و به بررسی مدیریت سیاسی کشور، تشکیل شورای انقلاب اسلامی، نظام سازی و … می پردازد. طراحی و تنظیم قانون اساسی. در فصل ششم به مقایسه انقلاب اسلامی و انقلاب های بزرگ جهان پرداخته شده است، در فصل هفتم این کتاب دستاوردهای انقلاب در سه سطح ملی، جهان تشیع و جهان اسلام بررسی شده است. و سایر فصول با مطالعه آنها به بحث در مورد موضوعات آن بپردازند. دریافت خواهید کرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/islamic-revolution-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک مهندسی پی شاپور طاحونی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین