جمعه 22 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مقدمه ای در اسلام شناسی جلد ۱ علی میر فطروس+PDF

کتاب مقدمه ای در اسلام شناسی جلد ۱ علی میر فطروس+PDF

کتاب مقدمه ای در اسلام شناسی جلد ۱ علی میر فطروس+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب درآمدی بر معارف اسلامی از سری کتاب های آموزشی مرتبط با اسلام و معارف اسلامی است که مطالب مفید و اختصاصی در این زمینه ارائه می کند. .

مقدمه‌ای بر اسلام‌شناسی جلد اول علی میر

در رابطه با مفاهیم و موضوعات درج شده در این کتاب می توان گفت که ارزشیابی، بازنگری و اصلاح هر یک از اجزای نظام آموزشی، بستر لازم را برای بهبود و حرکت تکاملی آن نظام فراهم می کند و کتاب درسی یکی از مولفه های اصلی و مهم در آن به عنوان یک سیستم آموزشی محسوب می شود و همچنین این کتاب حاوی اطلاعات و مطالب مهمی در رابطه با اسلام است که برای هر فرد لازم است و همچنین تمامی مطالب این کتاب به صورت ساده و روان بیان شده است. که هنگام خواندن این کتاب گیج نشوید.

مقدمه ای بر اسلام شناسی جلد 1 تالیف علی میر فطرس

این کتاب حاوی مطالب بسیار زیادی است که هر یک از عناوین طراحی شده در این کتاب موضوعات خاص و منحصر به فرد خود را دارد و هر یک از این عناوین به بررسی و تحلیل موضوعات و موضوعات خاصی می پردازد و همچنین می توان گفت که این کتاب به بررسی دین مبین اسلام از همه جهات و همچنین در این کتاب در مورد پیدایش و گسترش اسلام ذکر شده است که مطالب مبسوطی در این زمینه بیان کرده و این مباحث را بررسی کرده است به استثنای این که کل متن این کتاب در شکل It به صورت روان بیان شده است.

دانلود مقدمه معارف اسلامی جلد 1

علاوه بر مطالبی که در رابطه با این کتاب بیان شده است، می توانید از این کتاب برای به دست آوردن تحلیلی دقیق از اسلام و دین اسلام استفاده کنید که همه افکار شما را در این زمینه که در ابتدای این کتاب مورد تجزیه و تحلیل و تحلیل قرار گرفت، آگاه خواهد شد. در فصل اول ایشان به بحث حضرت محمد (ص) و ولادت اسلام پرداخته است که تمام اطلاعات لازم را گام به گام بیان کرده است و در این رابطه نکته ای را از قلم نینداخته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/islamology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آشنایی با نظریه اعداد ویلیام دبلیو آدامز 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین