یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مجموعه سوالات تستی سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته حسن فراتی+PDF

کتاب مجموعه سوالات تستی سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته حسن فراتی+PDF

کتاب مجموعه سوالات تستی سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته حسن فراتی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

مجموعه سوالات آزمون سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته یکی از سری کتاب های آموزشی است که شامل تست ها و تست های تالیفی مرتبط با این رشته می باشد که به روند یادگیری این مبحث کمک کرده است.

مجموعه سوالات تستی سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته حسن فراتی PDF

این کتاب حاوی کامل ترین منبع تست مربوط به سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته است که به طور کامل تمامی مطالب و مفاهیم این حوزه را پوشش می دهد و به دانش آموزان کمک می کند تا با حل و تمرین این تست ها بتوانند با انواع آشنایی با سوالات مطرح شده و در موارد مربوطه کنار بیایند. تست ها می توانند به انواع سوالات پاسخ کامل بدهند و همچنین استرس کمتری در حین آزمون دارند و در رابطه با محتوای این کتاب می توان گفت که تمامی تست ها به صورت طبقه بندی شده طراحی شده اند.

مجموعه سوالات تستی سیستم های اطلاعات مدیریت فراتی

این مجموعه شامل کامل ترین مجموعه جزوات و سوالات کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته می باشد که توسط دکتر سرلک و فراتی طراحی و تنظیم شده است و این کتاب به منظور حضور در امتحانات این کتاب کتابی جامع و کامل به حساب می آید. فیلد .سایر کتاب ها غیرضروری هستند و شحات هر آنچه را که برای حضور در آزمون های مدیریت نیاز دارید جمع آوری و ارائه کرده است و علاوه بر این نکات برای هر آزمون پاسخ های جامع و کاملی ارائه شده است تا بتوانید از این پاسخنامه استفاده کنید. بتوانید نقاط قوت و ضعف خود را کشف کنید و برای اصلاح آنها اقدام کنید.جزوه سوالات آزمون سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته

این مجموعه شامل درسنامه جامع و خلاصه هر فصل ذکر شده در این کتاب می باشد و همچنین شامل نکات کلیدی و مفید کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته می باشد که در 330 صفحه گردآوری شده است و علاوه بر این نکات این کتاب شامل نمونه سوالات تستی و پیشرفته می باشد. شرح کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت بانک سوالات درس سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته در نظر گرفته شده است که تمامی مفاهیم مرتبط با سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته را ارائه می دهد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/information-management-systems/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اصول و مبانی مدیریت بازاریابی فیلیپ کاتلر 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین