یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیکتاب خلاقیت ریاضی جورج پولیا ترجمه پرویز شهریاری+PDF

کتاب خلاقیت ریاضی جورج پولیا ترجمه پرویز شهریاری+PDF

کتاب خلاقیت ریاضی جورج پولیا ترجمه پرویز شهریاری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب خلاقیت ریاضی یکی از سری کتاب های آموزشی مرتبط با رشته ریاضی است که به واسطه کار نویسنده معتبر و برجسته خود به شهرت جهانی دست یافته است و این کتاب توسط جرج پولیا و ترجمه پرویز شهریاری طراحی و ویرایش شده است.

کتاب خلاقیت ریاضی اثر جورج پولیا pdf

این کتاب که ترجمه آن هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است دارای ترجمه ای روان و روان است، مترجم این کتاب تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا تمامی مفاهیم و مطالب را به صورت قابل فهم و قابل فهم بیان کند تا ضمن مطالعه این کتاب گیج نمی شود و می توانید بهترین استفاده را از آن ببرید. ضمناً در رابطه با نویسنده این کتاب جورج پولیا ریاضیدان مشهور و برجسته که در مجارستان متولد شده است، ترجمه این کتاب به قدری روان و ساده است که مورد استقبال قرار می گیرد. تعداد زیادی خواننده ایرانی قرار داده شده است.

دانلود رایگان کتاب آثار ریاضی جرج پولیا ترجمه پرویز شهریاری

این کتاب با اخذ مفاهیم و مفاهیم مفید و اساسی در رشته ریاضی به معرفی و بیان مباحث این رشته پرداخته است.وی در سن 98 سالگی یکی از بزرگترین صاحب نظران در زمینه ریاضیات کاربردی بود که آثار زیادی بر روی خود داشت. دست و پا می زد و شیفته ریاضیات بود و آثار بدیع و بدیع او در زمینه هنر کشف و تخمین صحیح و منطقی سالهاست که کتاب راهنما برای هر معلم و مربی در جهان شده است.خلاصه کتاب خلاقیت ریاضی

محتوای این کتاب در 2 قسمت طراحی شده است که هر قسمت از این کتاب دارای فصول جداگانه مختص به بخش خود می باشد و هر یک از این فصل ها مطالب خاص خود را ارائه کرده است و این دو قسمت به ترتیب با عنوان روش های خاص و در راستای روش عمومی می باشد. نامیده می شود که قسمت اول به مطالبی مانند روش دو موقعیت هندسی و روش دکارت و بازگشت و غیره می پردازد و در پایان این کتاب یعنی در قسمت دوم مطالب مربوط به آن را ارائه می کند. به مشکلات و گسترش فیلد اپلیکیشن پرداخته می شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/mathematical-creativity/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب دین و روان ویلیام جیمز 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین