سه‌شنبه 2 مرداد 1403

کتاب بهداشت روانی محمدعلی احمدوند+PDF

کتاب بهداشت روانی محمدعلی احمدوند+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب سلامت روان حاوی اطلاعات مرتبط با رشته روانشناسی است که سلامت روان زیر شاخه ای از این علم گسترده است که مطالب و موضوعات خاص خود را دارد و در این کتاب به بررسی و تحلیل این بخش از روانشناسی و همچنین این موضوع می پردازد. کتاب. طراحی و تنظیم توسط محمدعلی احمدوند استاد برجسته پیام نور انجام شده است.

PDF سلامت روان محمدعلی احمدوند

در ابتدای این کتاب به تعریف سلامت روان پرداخته شده است تا با این علم بیشتر آشنا شوید و در ادامه این قسمت به بررسی و بیان سطوح مختلف پیشگیری می پردازد و در فصول بعدی روانشناسی مکانیسم‌های دفاعی، شکست، تعارض، فشار روانی و اضطراب مورد بحث قرار می‌گیرد و اطلاعات لازم در این زمینه را بررسی و بیان می‌کند و در فصل‌های بعدی این فصل مراحل رشد یعنی سلامت روان در دوران کودکی، نوجوانی، جوانی، میانسالی را بیان می‌کند. سن و سالمندی، محور اصلی بحث است که اطلاعات به روز و قابل فهمی را در اختیار شما قرار می دهد و سپس با توجه به اهمیت خانواده، مسائل مربوط به آن مطرح می شود و در پایان این کتاب، موضوع ازدواج، رابطه والدین با فرزندان از دیدگاه اسلام ارائه شده است که مطالب مفیدی را ارائه کرده است.پی دی اف بهداشت روان را دانلود کنید

محتوای این کتاب با در نظر گرفتن پیشگیری اولیه طراحی شده است و هدف از پیشگیری اولیه این است: «کاهش میزان اختلالات روانی قبل از شروع اختلالات روانی در جامعه با پرداختن به شرایط آسیب زا» که تمرکز و مبنای اصلی آن است. از این مواد پیشگیری موجود است. اصولی است و با توجه به اینکه این کتاب بخشی از مجموعه کتاب های پیام نور است، به صورت نیمه غوطه ور طراحی شده است تا دانش آموزان بتوانند به تنهایی این کتاب را بخوانند و تمامی مباحث مطرح شده را به خوبی و به طور کامل یاد بگیرند. توسط اساتید مجرب و برجسته ای نوشته شده است که اطلاعات مربوطه را به صورت روان و ساده بیان کرده اند که برای هر دانش آموزی در هر سطح علمی که بتواند این کتاب را مطالعه کند قابل درک است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/mental-health-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حسابرسی ۱ عبدالکریم مقدم 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین