یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب روش ها و فنون مشاوره عبدالله شفیع آبادی+PDF

کتاب روش ها و فنون مشاوره عبدالله شفیع آبادی+PDF

کتاب روش ها و فنون مشاوره عبدالله شفیع آبادی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب روش ها و فنون مشاوره (مصاحبه بالینی) تالیف دکتر عبدالله شفیع آبادی باعث افزایش دانش مشاوران و روانپزشکان شده و 44 تکنیک مشاوره و روان درمانی را مورد بررسی قرار داده است.

کتاب پی دی اف روش ها و فنون مشاوره

از قدیم الایام در موقعیت های مختلف مردم برای تصمیم گیری بهتر به سراغ کسانی رفته اند که ریش سفیدی دارند یا نظر دارند. بنابراین در جامعه امروزی مهارت هایی مانند روانپزشکی، مشاوره، روان درمانی و مشاوره نیازمند دانش کافی برای راهنمایی افرادی است که به آنها مراجعه می کنند. .

روش ها و تکنیک های مشاوره شفیع آبادی pdf

امروزه علم مشاوره یکی از مهم ترین علوم در جامعه مدرن به شمار می رود و در دانشگاه های کشور در رشته های روانشناسی در گرایش های مختلف تدریس می شود، کتاب روش ها و فنون مشاوره سعی بر آن دارد که بیشترین موارد را پوشش دهد. نکات و مطالب مهم و مهم این علم در زمانی کوتاه. در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهید.

دانلود کتاب روش ها و تکنیک های مشاوره مصاحبه بالینی

نحوه نگارش کتاب «روش ها و فنون مشاوره» به این صورت است که مطالب و توضیحات مهم درس در ابتدا قرار می گیرد و سؤالات نوشتاری به صورت لایه لایه قرار می گیرد تا معنای مطالب به خوبی قابل درک باشد. طبقه بندی شده است.

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/counseling-methods-and-techniques/

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان میترا ذوالفقاری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین