یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ+PDF

کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ+PDF

کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

مت هیگ در کتاب کتابخانه نیمه شب، داستان زندگی دختری به نام نورا را روایت کرده است که پس از یک دوره پرتنش و پشیمانی وارد کتابخانه ای جادویی می شود و دیدگاه دختر به تمام مسائل زندگی تغییر می کند. توانست جایزه گودریدز را از آن خود کند. شما را با تاثیرات تصمیمات کوچک و بزرگی که در زندگی روزمره می گیرید آشنا می کند و شما را در این مسیر راهنمایی می کند. همچنین این کتاب یکی از کتاب های با ارزش خواندن بالا است که در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. .

کتابخانه نیمه شب pdf رایگان

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که یک انتخاب می تواند به طور کامل سرنوشت زندگی شما را تغییر دهد؟ یا اگر این فرصت را داشتید که در زمان به گذشته سفر کنید، چه انتخاب هایی می کردید؟ و چه تغییراتی در زندگی گذشته خود ایجاد کردید و همچنین بسیاری از ما در زندگی خود رویاهای خود را زیر پا گذاشتیم و در سینه خود دفن کردیم و از انجام بسیاری از کارهایی که به آنها علاقه داشتیم پشیمان شدیم. حقیقت این است که ما هرگز نمی توانیم برای زندگی کردن تمام آن زندگی ها که دوست داریم تجربه کنیم و زندگی کنیم، هرگز نخواهیم توانست همه مهارت های مورد علاقه خود را بیاموزیم، اما می توانیم با خواندن این رمان تجربه ای خوشایند در زندگی خود به دست آوریم و تصور کنیم که بین مرگ و زندگی یک کتابخانه بی انتها وجود دارد. کتاب فرصتی است برای امتحان زندگی دیگری که می توانستید زندگی کنید و تجربه کنید و زندگی هایی که پر از تصمیمات بزرگ و کوچک است، در این شرایط چه اقداماتی انجام می دهید؟ و چه چیزهایی را در زندگی فعلی خود تغییر می دهید؟ آیا با تغییر انتخاب هایتان باز هم همین سرنوشت را داشتید؟ کتابخانه نیمه شب به شما این فرصت را می دهد که تمام زندگی هایی را که به آن علاقه مند بوده اید و می توانستید تجربه کنید.

کتابخانه نیمه شب رایگان

از سلسله ویژگی ها و افتخارات این رمان می توان به موارد زیر – قرار گرفتن در فهرست کتاب های پرفروش نیویورک تایمز – برنده شدن جایزه گودریدز به انتخاب مخاطب در سال 2020 اشاره کرد و همچنین این رمان در زمره کتاب ها قرار گرفته است. که حال و هوای شما را عوض می کند و یک افسانه زیبا و داستانی شگفت انگیز برای عصر امروز و رمانی فوق العاده جذاب در دنیای پر هرج و مرج امروز است و هر فردی در دنیای امروز به این کتاب و در نهایت تزریق انگیزه که مهمترین موتور محرکه است نیاز دارد. زندگی هر انسان و مهمترین رسالت رمان های انگیزشی “کتابخانه” است، “نیمه شب” نیز یکی از این رمان هاست، اما آنچه این کتاب را از سایر کتاب های مرتبط متمایز می کند، مهارت و توانایی نویسنده آن در داستان گویی است که خواننده را وادار می کند. کتاب علاوه بر موضوع، با روایت نیز درگیر می شود که وجود چنین تعادلی در هر یک از آثار، باعث می شود که جنبه ادبی اثر همزمان با جنبه پیام آن پیش برود تا خواننده این رمان با آن روبرو شود. ادبیات آموزشی خشک، تجویزی و غیرجذاب.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/midnight-library/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق بین الملل خصوصی محمد نصیری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین