سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز نجف دریابندری جلد اول+PDF

کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز نجف دریابندری جلد اول+PDF

کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز نجف دریابندری جلد اول+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

19 سال پیش این کتاب مستطاب الخوشانی جلد اول توسط نجف دریابندری و با همکاری همسرش زنده یاد فهیمه راستکار طراحی و تدوین شد که با توجه به ویژگی هایی که داشت این کتاب را به بهترین کتاب در زمینه آشپزی و در زمره آثار برجسته تبدیل کرد. و آثار معتبر در همین زمینه است و شاید حتی آشپزها و افرادی که دستی در انتشار کتاب های آشپزی داشتند، پیشاپیش این کتاب را یکی دیگر از شوخی های دریادری طنزآمیز و کنایه آمیز می دانستند.

دانلود رایگان کتاب آشپزی مستطاب از سیر تا پیاز pdf

تعداد زیادی از افرادی که منتظر انتشار این کتاب بودند، تصور می کردند که این کتاب قرار است کتابی با موضوعات پراکنده باشد، اما برخلاف تصور عموم، این کتاب با چنان ظرافت هایی نوشته شده است که تعداد زیادی را شوکه کرده است. از علاقه مندان به این رشته و این کتاب ارزشمند با محتوای منسجم و کاملی که دارد باعث شده تا مخاطبان زیادی به آن دست پیدا کند و این کتاب با محتوای به روز و بیانی شیوا و روان در دسترس عموم قرار گیرد.

کتاب آشپزی رایگان نجف دریابندری

کتاب نجف دریابندی یکی از معتبرترین کتاب هایی است که تمامی اطلاعات مربوط به رشته آشپزی را در خود جای داده است که می توان گفت در واقع یک دایره المعارف کامل به منظور آشپزی به زبان فارسی است. و “کتاب مستب آشپزی از سیر تا پیاز” “تنها کتاب آشپزی است که به زبان فارسی طراحی و تهیه شده است که دارای پشتوانه قوی تحقیق در جزئیات و ظرافت های آشپزی است و مهمتر از آن تنها آشپزی است. کتابی موجود است که نویسنده آن قبل از آشپزی نویسنده بوده و این کتاب در کتاب آن در بین پنج کتاب برتر آشپزی آسیا قرار گرفته است.

کتاب آشپزی نجف دریابندری PDF

کتاب آشپزی از سیر تا پیاز مستطاب علاوه بر مباحث و مطالب مهم و اساسی در مورد آشپزی، به موضوعاتی از جمله حوزه مردم شناسی و فرهنگ تغذیه پرداخته است که وی به بررسی و بررسی آن پرداخته است و بی دلیل نیست که این کتاب در دو جلد است. با حجم 2000 صفحه در کمتر از دو دهه به 30 چاپ رسیده و پرفروش ترین کتاب دریابندری شده است. این کتاب در دو جلد تهیه شده است و جلد دوم به صورت پی دی اف برای مطالعه کاربران عزیز در سایت قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/mustatab-cooking/

 

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مسائل اموزش و پرورش ایران احمد آقازاده

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین