یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب فلسفه نیچه مهرداد مهرین+PDF

کتاب فلسفه نیچه مهرداد مهرین+PDF

کتاب فلسفه نیچه مهرداد مهرین+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب فلسفه نیچه یکی از پرمخاطب ترین کتاب های جهان است که توسط مهرداد مهرین ویراستاری شده است و بهترین شکل ممکن از این کتاب ترجمه شده و مطالب به صورت ساده و روان بیان شده است و این کتاب نیز برای همه قابل درک است. عموم مردم گردآوری شده است.

دانلود پی دی اف فلسفه نیچه

در رابطه با نویسنده این کتاب، یعنی نیچه، مطالبی را برای آشنایی بیشتر با وی ارائه می کنیم:

فردریش نیچه فیلسوف بزرگ قرن نوزدهم است که تأثیر زیادی بر روشنفکری غرب مدرن داشت و در اوایل کارش و خیلی زود در آغاز جوانی اش بیشتر به فرهنگ شناسی علاقه داشت. وی در این رشته به سمت استادی در دانشگاه بازل برگزیده شد. و در همان آغاز جوانی به فلسفه پرداخت و آثار بزرگ فلسفی خود را به اندیشه تشنه بشر در دوران پست مدرن رساند. مانند دوران اوج او، زوال عقل و خاموشی او خیلی زود در سن 45 سالگی شروع شد.

pdf فلسفه نیچه

کتاب فلسفه نیچه مربوط به افکار، اندیشه، آگاهی و فلسفه زندگی فردریش نیچه است و نیچه بزرگترین فیلسوف آلمانی در قرن نوزدهم بود و نگاه نیچه به هستی به گونه ای است که ایده ابرمرد، تفکر نیچه است. درباره آینده بشریت، کاربرد فلسفه از دیدگاه نیچه و مواردی از این دست موضوعات مهمی است که نویسنده در این کتاب ارزشمند بیان کرده است.

pdf فلسفه نیچه، مهرداد مهرین pdf

در بخشی از متن این کتاب چنین آمده است:

مردان بزرگ بزرگ ترین انقلابیون زمان خود هستند و همین عظمت باعث می شود که مردم در بیشتر مواقع از این بزرگان انتقام بگیرند و سرنوشت آنها مانند سقراط و زرتشت دچار بدبختی شود و نیچه از این نوع انتقام در امان نماند. انتقامی که مردم از او گرفتند، آثار نیچه در زمان حیاتش مورد بی توجهی قرار گرفت و سمفونی باشکوه اندیشه های او در برهوتی متروک نواخته شد و تنها هفت مشتری برای خرید کتاب چنین گفت زرتشت در میان پنجاه میلیون جمعیت پیدا شد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/nietzsches-philosophy/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فرهنگ اصطلاحات صناعات ادبی محمد طباطبائی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین