دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح متوسط+PDF

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح متوسط+PDF

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح متوسط+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

همانطور که قبلاً با این مجموعه کتاب محبوب و منحصر به فرد آشنا هستید کتاب مهارت های کلمه که توسط دانشگاه معتبر و مطرح آکسفورد در جهان طراحی و تنظیم شده است که دارای سه سطح می باشد که انواع این سطوح سطح مبتدی و شامل سطح متوسط ​​و پیشرفته است که شما را در این زمینه استاد می کند.

دانلود Oxford word skills سطح متوسط

با دقت و دقت در محتوای این کتاب بیش از 2000 واژه جدید گنجانده شده است که هر یک در 80 درس مجزا و متنوع با موضوعات و مطالب طبقه بندی شده به صورت سرگرم کننده مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. در نظر گرفته شده است که با این روش آموزشی می توانید بهترین نتیجه را از این کتاب بگیرید و با توجه به عنوان هر درس از این کتاب، کلمات به تعداد و ترتیب منسجم و منسجم در قالب فصل ارائه شده است، با توجه به اینکه محتوای این کتاب این کتاب به صورت خودآموز طراحی شده است تا بتوانید این کتاب را خودتان مطالعه کنید و از هر موضوع این کتاب لذت ببرید.

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد متوسط

مجموعه کتاب Oxford Word Skills برای افزایش و بهبود سطح واژگان انگلیسی شما طراحی شده است. در سه سطح مقدماتی، متوسط ​​و پیشرفته تهیه شده است. آنها موضوعات و مطالب خود را پوشش داده اند و شما را با کلمات جدید و بدیع آشنا می کنند و هر درس از این کتاب تمرین هایی برای افزایش یادگیری شما دارد و هر یک از این تمرین ها در انتهای کتاب پاسخی دارد. شما را با نقاط قوت و ضعف خود آشنا می کند.

مهارت های کلمه آکسفورد

به منظور افزایش توانایی های خود در این زمینه در پایان هر درس تمرین های ویژه ای طراحی شده است که در قسمت زیر از این قسمت بخشی برای مرور لغات جدید طراحی شده تا فرآیند یادگیری شما کامل شود و همچنین در در پایان این کتاب، جدول ساخت واژگان نیز برای حفظ بیشتر وجود دارد. در ذهن ارائه شده و پاسخ تمرینات هر درس و فهرستی از تمامی لغات ذکر شده در کتاب به همراه آوایی و تلفظ صحیح کلمات قرار داده شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/intermediate-oxford-word-skills/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح مبتدی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین