دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مقدمه ای بر فلسفه علم رودلف کارناپ ترجمه یوسف عفیفی+PDF

کتاب مقدمه ای بر فلسفه علم رودلف کارناپ ترجمه یوسف عفیفی+PDF

کتاب مقدمه ای بر فلسفه علم رودلف کارناپ ترجمه یوسف عفیفی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب درآمدی بر فلسفه علم یکی از سری کتاب های آموزشی است که به دلیل داشتن نویسنده برجسته و معتبر که در ارتباط با حوزه فلسفه و به نام نویسنده مشهور طراحی شده است شهرت و شهرت جهانی پیدا کرده است. این کتاب رودلف کارنپ است. ترجمه یوسف عفیفی.

دانلود مقدمه ای بر فلسفه علم رودولف کارنپ

یوسف عفیفی در این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا تمامی مفاهیم و مطالب را به طور دقیق و بدون ضرر به خواننده منتقل کند که همین امر باعث شده این کتاب ترجمه ای روان و ساده داشته باشد که مطالعه را برای هر فردی آسان می کند. و همچنین رودولف کارنپ در این کتاب برجسته مطالب گسترده ای را در رابطه با مباحث اساسی فلسفه علم با موفقیت بررسی و ارائه کرده است. اصطلاحات نظری تجزیه و تحلیل، مشاهده و قوانین آماری در نظریه های فیزیکی معاصر مورد بحث قرار می گیرند.

درآمدی بر فلسفه علم اثر رودولف کارنپ، ترجمه یوسف عفیفی.

تمامی متون این کتاب در نتیجه چندین سال سمینارهای مختلف طراحی شده است که شامل موضوعات و موضوعاتی مانند: «مبانی فلسفی فیزیک» یا «مفاهیم، ​​نظریه ها و روش های علوم فیزیک» است. در ارتباط با این سمینارهای ذکر شده، اغلب مفاهیم، ​​گزاره ها و نظریات علم مورد تحلیل و تحلیل منطقی قرار گرفته است تا به گمانه زنی های متافیزیکی که باعث محبوبیت این کتاب شده است، این نکته را فراموش نکنید. کتاب ابتدایی محسوب نمی شود.

دانلود pdf درآمدی بر فلسفه علم نوشته یوسف عفیفی

در مقایسه با دیگر کتاب های رودلف کارناب، این کتاب یکی از کتاب های نسبتا آسان او به حساب می آید. مقدمه جدیدی بر فلسفه علم دارد که کارنپ با موفقیت یکی از روشن ترین توضیحات مربوط به مسائل اساسی فلسفه علم را در این کتاب به ما ارائه کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/philosophy-of-science/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مقدمه ای بر اسلام شناسی جلد ۲ علی میر فطروس

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین