شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مدیریت تحقیق و توسعه امید فدائی منش+PDF

کتاب مدیریت تحقیق و توسعه امید فدائی منش+PDF

کتاب مدیریت تحقیق و توسعه امید فدائی منش+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب مدیریت تحقیق و توسعه یکی از سری کتاب های آموزشی است که با توجه به نیاز دانشجویان این رشته طراحی شده است و با در نظر گرفتن مطالب و مفاهیم مهم این درس به ارائه نکات اصلی می پردازد که طراحی و تنظیم امید فدایی منش. .

مدیریت تحقیق و توسعه PDF امید فدایی منش

کتاب مدیریت تحقیق و توسعه یکی از مجموعه آثار معتبر وینود کومار است که از محبوبیت جهانی برخوردار بوده و توسط امید فدایی منش به صورت دقیق و روان ترجمه شده است که تمام تلاش خود را کرده است تا تمامی مفاهیم و مطالب این کتاب به درستی ارائه شود. ممکن است. لازم به ذکر است که برای دانش آموزان قابل درک است و دانش آموزان می توانند با استفاده از این کتاب بهترین نتایج ممکن را در امتحانات خود بگیرند و همچنین محتوای این کتاب در رابطه با موضوعاتی مانند: مدیریت، فرهنگ و مدیریت، مدیریت منابع انسانی بازاریابی و تحقق و توسعه، مدیریت پروژه ها و سایر مواردی که محتوای مهم و ضروری این موضوعات را فراهم کرده است.

کتاب مدیریت تحقیق و توسعه امید فدایی

محتوای این کتاب به گونه ای طراحی شده است که هر فردی با هر سطح علمی می تواند از این کتاب استفاده کند و همچنین برای سهولت مطالعه این کتاب، تمامی مطالب و مفاهیم به صورت منسجم و مرتبط ارائه شده است که همه مطالب دارای طبقه بندی خاصی هستند که می توان از سری عناوین این کتاب، مدیریت منابع انسانی و تعاریف نقش ها و موقعیت ها در دنیای تحقیق و توسعه و بازاریابی و تحقق و توسعه و مدیریت پروژه های تحقیق و توسعه به آن اشاره کرد. به طور جامع بیان شده است. و در این کتاب به طور کامل به آن پرداخته شده است.

کتاب مدیریت تحقیق و توسعه نوشته فدایی منش می باشد

در رابطه با نویسنده این کتاب می توان به امید فدایی منش اشاره کرد که در سال 1354 در شهر ری متولد شد. طراحی و تولید نرم افزار را در اختیار گرفته است و همچنین با شرکت های «اینترنت» و «فناوری اطلاعات حنافا» همکاری ویژه ای داشته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/research-management/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آمار و احتمالات مهندسی نادر نعمت الهی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین