سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب نظریه های شخصیت شولتز یحیی سید محمدی+PDF

کتاب نظریه های شخصیت شولتز یحیی سید محمدی+PDF

کتاب نظریه های شخصیت شولتز یحیی سید محمدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب نظریه های شخصیت شولتز با ترجمه یحیی سیدمحمدی یکی از کتاب های معروف در سراسر جهان است که مفاهیم و مطالب آن مطابق با استانداردهای روز دنیا به روز شده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

کتاب نظریه های شخصیت شولتز ترجمه سید محمدی pdf

علاوه بر نظریه های عمده در زمینه شخصیت، مطالب مندرج در نظریه های شخصیتی شولتز شامل رویکردهای روانکاوی، عصبی تحلیلی، سن، صفت، انسان گرایانه، شناختی، رفتاری و رویکردهای یادگیری اجتماعی است که رویدادهای زندگی نظریه پردازان را مورد بحث قرار می دهد. نظریه های آنها را نشان می دهد.

نظریه های شخصیت شولتز ویرایش دهم pdf

کتاب نظریه های شخصیت شولتز یکی از مهم ترین کتاب های شکل گیری شخصیت انسان و انگیزه های او و عوامل مؤثر بر رشد روانی و ماهیت روانی انسان است که یکی از منابع مهم آموزشی رشته روانشناسی و همچنین علاقه مندان می باشد. در زمینه روانشناسی می توان از آن بهره مند شد. نام تجاری.

کتاب نظریه های شخصیت شولتز pdf

این کتاب در 17 فصل با بیانی ساده و روشن و نثری روشن تهیه و تنظیم شده است و در حال حاضر یکی از کتاب های جامع و خواندنی است و نویسنده این کتاب علاوه بر این ویژگی ها به ارزیابی و نقد هر نظریه در پایان. نقاط قوت و ضعف آن نظریه را بیان کرده و ارائه کرده است و در پایان هر فصل سوالاتی از متن کتاب قرار داده شده است تا توجه خواننده را به موضوعات اصلی و مهم نظریه ها جلب کند.

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/schultzs-personality-theories/

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب برنامه نویسی به زبان جاوا عین الله جعفرنژاد قمی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین